منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جدیدترین سریال HBO ما صداپیشه‌های بازی را در «نقش واقعی» به نمایش می‌گذارد.

جدیدترین سریال HBO ما صداپیشه‌های بازی را در «نقش واقعی» به نمایش می‌گذارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جدیدترین سریال HBO ما صداپیشه‌های بازی را در «نقش واقعی» به نمایش می‌گذارد.

اقتباس The Last of Us HBO به اتمام نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود و در جریان جشنواره تابستانی گیم فست ۲۰۲۲، اولین نگاه خود را به عکسی از این سریال و همچنین جزئیات جدیدی درباره بازیگران داشتیم.

تروی بیکر و اشلی جانسون، بازیگرانی که به ترتیب نماینده جوئل و الی در این بازی هستند، در اقتباس HBO حضور خواهند داشت. نیل دراکمن از Naughty Dog هنگام صحبت روی صحنه می‌گوید این نقش‌های اپیزودیک نیستند، بلکه «نقش‌های واقعی» هستند که برای داستان مهم خواهند بود. با این حال، بیکر و جانسون نقش های خود را تکرار نمی کنند، زیرا پدرو پاسکال در نقش جوئل و بلا رمزی در نقش الی بازی می کند.

اولین فریم این مجموعه روی صحنه نمایش داده شد که پاسکال و رمزی را در نقش هایشان نشان می دهد.

اولین نما از سریال The Last of Us شبکه HBO
اولین نما از سریال The Last of Us شبکه HBO

کارگردانی این سریال بر عهده کریگ میسین، خالق و فیلمنامه نویس چرنوبیل است و دراکمن نیز نویسندگی، نویسندگی و کارگردانی را بر عهده دارد. دراکمن فاش کرده است که کارگردانی یکی از قسمت‌های سریال را برعهده دارد و کانتمیر بالاگوف، جاسمیلا ژبانیچ، علی عباسی، پیتر هور، جرمی وب و لیزا جانسون نیز در طول فصل کارگردانی می‌کنند. تصویربرداری این نمایش باید فردا ۱۹ خرداد به پایان برسد. تاریخ پخش این سریال هنوز به اشتراک گذاشته نشده است.

بازی اصلی به زودی بازسازی خواهد شد و The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. نسخه رایانه شخصی در تاریخ دیگری عرضه خواهد شد. Naughty Dog همچنین فاش کرد که او جزء چند نفره خود از Factions را در یک بازی مستقل به The Last of Us Part 2 اختصاص داده است و قصد دارد در سال 2023 بیشتر در مورد این پروژه صحبت کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.