منو سایت

جدیدترین اپراتور Rainbow Six قبل از رونمایی کامل اذیت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جدیدترین اپراتور Rainbow Six قبل از رونمایی کامل اذیت می شود

جدیدترین اپراتور Rainbow Six قبل از رونمایی کامل اذیت می شود

یوبی‌سافت شروع به آزار دادن جدیدترین اپراتور کرده است که با گلزن تاکتیکی قدیمی خود، Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، وارد شده است. آخرین اپراتور، با نام رمز Sens، در یک تیزر نیم دقیقه ای ظاهر می شود که نشان می دهد آنچه Ubisoft اکنون “گجت تغییر دهنده بازی” می نامد.

این تیزر نشان می‌دهد که Sens به سمت هدفی فرود می‌آید، تصویری آشنا برای هر کسی که بازی Rainbow Six Siege را بازی کرده است، و ابزار فوق‌الذکر خود را قبل از رسیدن به زمین باز می‌کند. هنگامی که آنها دستگاه را که به نظر می‌رسد روی یک چرخ قرار دارد، مستقر می‌کنند، از دیوارها منعکس می‌شود و ردی از هولوگرام‌ها به شکل مثلثی بر جای می‌گذارد که فرود آنها را مبهم می‌کند. آنها قبل از رفتن یک دوربین پشت دیوار هولوگرافیک بیرون می آورند که در این مرحله دیوارها ناپدید می شوند.

از نظر عملکردی، به نظر می‌رسد که ویجت مانند بسیاری از توانایی‌های دیوار در Valorant، یکی دیگر از بازی‌های تیرانداز محبوب با شخصیت‌هایی که توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند، کار می‌کند. در حالی که دیوارهای Valorant اغلب دارای عوارض جانبی دیگری هستند، مانند دیوار زهرآگین Viper، که باعث می‌شود هر کسی از آن عبور کند، به نظر می‌رسد نکته اصلی هولوگرام‌های Sens این نقطه را مبهم می‌کند، اگرچه هرگونه عوارض جانبی ممکن است هنوز دیده نشده یا تأیید شده است.

این گجت اولین در نوع خود در Rainbow Six Siege است، بنابراین شوخی نیست که اگر شمارنده های کافی در بازی وجود نداشته باشد، می تواند کمی تغییر کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا بازیکنان می‌توانند دیوارهای Sens را با الگوی مشابهی که در تیزر دیده می‌شود قرار دهند یا اینکه دیوارها چه محدودیت‌هایی (مانند محدودیت‌های زمانی) خواهند داشت، اما مردم برای پیدا کردن آن‌ها نیازی به صبر طولانی ندارند. .

فصل آینده، با عنوان Operation Vector Glare، به طور کامل همراه با Sens در 22 مه فاش خواهد شد. Sens به عنوان بخشی از Operation Vector Glare، فصل دوم از محتوای سال هفتم Siege یا بیست و ششمین گسترش بازی به طور کلی وارد خواهد شد. طبق نقشه راه Siege برای سال هفتم، انتظار می‌رود که Operation Vector Glare با نقشه و محدوده تیراندازی جدید Team Deathmatch ارائه شود.

در بررسی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در GameSpot، امتیاز ۱۰/۱۰ را به این بازی دادیم و آن را نه تنها یک تیرانداز فریبنده، بلکه یکی از بهترین نمونه های کار تیمی، تاکتیکی و تیراندازی با پا نامیدیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.