منو سایت

جدیدترین آپدیت بازی Ghost Of Tsushima منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جدیدترین آپدیت بازی Ghost Of Tsushima منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Sucker Punch اعلام کرد که آپدیت 2.18 به عنوان آخرین آپدیت بازی Ghost Of Tsushima منتشر شده است. این بدان معنا نیست که این کار پشتیبانی نمی شود و در صورت بروز مشکل استودیو ساکر پانچ آن را برطرف می کند.

Ghost of Sushima یکی از بهترین نسخه های انحصاری پلتفرم پلی استیشن است که در سال 2020 منتشر شد. این اثر با عملکرد عالی خود در مقوله هایی مانند جلوه های بصری، کارگردانی هنری، داستان سرایی و کشتی، بازخورد مثبت مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد و نامزد چندین جایزه شد. جوایز استودیو Sucker Punch به عنوان سازنده Ghost Of Tsushima بسیار از این اثر حمایت کرد و محتوای متنوعی از جمله بسته افزونه Iki Island و حالت چند نفره Legends را ارائه کرد. حالا این استودیو اعلام کرده که آپدیت 2.18 آخرین آپدیت این اثر است.

استودیو ساکرپنج گفت: ما در حال حاضر روی هیچ به روز رسانی کار نمی کنیم. “با این حال، ما بازخورد بازیکن در مورد جایگزینی Gotlegends و پیام های ارسال شده به SuckerPunchProd در توییتر را برای هر گونه خطا یا مشکلی بررسی خواهیم کرد.” آخرین به روز رسانی Ghost of Sushima به مسائل مختلف در بخش های تک نفره و چند نفره (Legends) می پردازد. در بخش تک، معامله گران New Game Plus ابریشم بیشتری دارند. علاوه بر این، به‌روزرسانی Ghost Of Tsushima 2.18 تعدادی از دیالوگ‌ها و کاتچین‌های مرتبط با باگ را تصحیح می‌کند.

Ghost of Tsushima: Legends تغییرات بسیار بیشتری دارد. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند شخصیت ذخیره شده خود را به نسخه مستقل Legends منتقل کنند. همچنین می توانید تمام تیم های مورد نظر خود را جستجو کرده و حالت سفارشی را انتخاب کنید. یک خواستگاری جداگانه برای کسانی که قصد همکاری با بازیکنان دیگر را برای به دست آوردن عناصر تزئینی از قلب پنهان دارند، در نظر گرفته شده است. این بخش شامل چالش های مختلف، با اهداف و متغیرهای متعدد است.

آپدیت بازی Ghost Of Tsushima Ghost Of Tsushima

اقتباس سینمایی از Ghost Of Tsushima ساخته شده است

استودیو ساکر پانچ علاوه بر نسخه استاندارد، نسخه کامل Ghost of Sushima را نیز منتشر کرده است. این به کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 امکان می دهد Ghost of Tsushima: Director’s Cut را خریداری کنند و از محتوای اضافه شده همراه با بخش های اصلی لذت ببرند. Ghost of Sushima یکی از آدرس های IP سونی است که فیلمبرداری آن آغاز می شود. نویسنده Ghost Of Tsushima به تازگی شناسایی شده است.

نظر شما در مورد انتشار آخرین آپدیت بازی Ghost Of Tsushima چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید؟ به نظر شما بهتر است استودیو SocarPunge روی کار بعدی خود تمرکز کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot