منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جایزه گرمی اکنون شامل دسته ای برای بهترین موسیقی متن بازی ویدیویی می شود

جایزه گرمی اکنون شامل دسته ای برای بهترین موسیقی متن بازی ویدیویی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جایزه گرمی اکنون شامل دسته ای برای بهترین موسیقی متن بازی ویدیویی می شود

جایزه گرمی اکنون شامل دسته ای برای بهترین موسیقی متن بازی ویدیویی می شود

پس از سال ها جستجو، موسیقی متن بازی های ویدیویی اکنون واجد شرایط دریافت جایزه گرمی هستند. دسته جدید – بهترین موسیقی متن برای بازی های ویدئویی و سایر رسانه های تعاملی – به عنوان بخشی از تغییرات سالانه آکادمی هنرهای ضبط در مراسم جوایز ارائه می شود که شامل اضافه شدن چهار دسته دیگر نیز می شود.

دسته جدید اولین حضور خود را در جوایز گرمی 2023 انجام خواهد داد که قرار است در 31 ژانویه 2023 پخش شود. طبق گفته آکادمی، نامزدهای واجد شرایط عبارتند از “آلبوم های موسیقی متن فیلم که عمدتاً از موسیقی متن اصلی تشکیل شده و به طور خاص برای یا به عنوان همراهی برای یک آلبوم در حال اجرا ایجاد شده اند. بازی ویدیویی یا سایر رسانه های تعاملی منتشر شده در طول دوره صلاحیت.

دوره صلاحیت جوایز گرمی برای سال 2023 از 1 اکتبر 2021 تا 30 سپتامبر 2022 است، به این معنی که زمان انتشار موسیقی متن بازی، واجد شرایط نامزدی گرمی، تقریباً به پایان رسیده است. در مورد موسیقی‌های متن بازی که می‌توانند نامزد دریافت این جایزه معتبر شوند، Horizon: Forbidden West، Halo Infinite، Pokemon Legends: Arceus و Elden Ring همگی رقبای احتمالی هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.