منو سایت

ثور زن در آپدیت بعدی Marvel’s Avengers ظاهر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ثور زن در آپدیت بعدی Marvel's Avengers ظاهر خواهد شد

استودیو Crystal Dynamics به روند انتشار به روز رسانی ها ادامه می دهد بازی Marvel’s Avengers یک ابرقهرمان جدید معرفی کنید. جین فاستر، ثور زن از دنیای مارول، در آپدیت 2.5 Marvel Avengers ظاهر می شود. او جدیدترین شخصیت بازی از زمان پیوستن مرد عنکبوتی در نوامبر گذشته است.

طبق آخرین اخبار بازی، جین فاستر معروف به همسر ثور; مهمان جدید بازی Marvel’s Avengers در آپدیت 2.5 خواهد بود. این آپدیت برای تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد. این استودیو درباره حضور این شخصیت جدید می نویسد: «طراحی شخصیت های ما بر اساس هویت اصلی آنها در کمیک ها است. جین همان توانایی های ثور را دارد که مردی که مولنیر (چکش ثور) را می پوشد. اما او عناصری خواهد داشت که مختص او هستند.”

جین فاستر اولین بار در اوایل دهه 1960 در مجموعه کمیک ثور ظاهر شد و ویژگی های جدیدی را در آپدیت جدید Marvel Avengers دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که تاریخ انتشار آپدیت 2.5 هنوز مشخص نیست و فقط می دانیم که کریستال داینامیکس قصد دارد آپدیت 2.4 بازی را در ماه می منتشر کند. با این حساب آپدیت بعدی در ژوئن یا حتی اوایل تابستان منتشر می شود و Thor Female به این زودی ها پخش نمی شود.

Marvel's Avengers Marvel

همسر ثور در Marvel’s Avengers

به‌روزرسانی 2.4 برای بازی Marvel’s Avengers باید رویدادهای موجود را تغییر دهد و تجربه را جذاب‌تر کند. هر رویداد زره یا لباس خاصی به بازیکن اهدا می کند و همچنین جوایز بیشتری برای بازیکن اهدا می کند. زره ها و اقلام گران قیمت نیز با انجام ماموریت ها و اهداف ویژه اهدا می شود. این استودیو معتقد است که این تغییرات می تواند گیم پلی را برای بازیکنان مسن تر تغییر دهد و راهی جدید برای جذب بازیکنان جدید ارائه دهد.

مارول انتقام جویان از همان روزهای اولیه خود مورد انتقاد قرار گرفت و اسکوئر انیکس فروش انتقام جویان مارول را ناامیدکننده خواند. افزودن بازی به سرویس بازی نیز کمک چندانی به بهبود این اثر نکرد و سازندگان در حال آماده سازی به روز رسانی هایی هستند که بازیکنان فعلی را سرگرم می کند.

خبر اضافه شدن Thor به Marvel Avengers همزمان با انتشار تریلر Thor: Love and Thunder اعلام شد که طرفداران مارول را به وجد آورد. در این تریلر ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر حضور دارد که رازهایی برای طرفداران قدیمی کمیک های ثور دارد. استودیو کریستال داینامیکس به حمایت از انتقام‌جویان مارول ادامه خواهد داد و اخیراً کار روی Tomb Raider جدید را آغاز کرده است. ماجراجویی جدید لارا کرافت با Unreal Engine 5 ساخته شده است.

منبع: IGN