منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ثبت‌نام‌های بتا Overwatch 2 اکنون فعال هستند: تاریخ‌ها و جزئیات آزمایش رایانه/کنسول

ثبت‌نام‌های بتا Overwatch 2 اکنون فعال هستند: تاریخ‌ها و جزئیات آزمایش رایانه/کنسول

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ثبت‌نام‌های بتا Overwatch 2 اکنون فعال هستند: تاریخ‌ها و جزئیات آزمایش رایانه/کنسول

ثبت‌نام‌های بتا Overwatch 2 اکنون فعال هستند: تاریخ‌ها و جزئیات آزمایش رایانه/کنسول

Overwatch 2 در 4 اکتبر وارد بازار می شود، اما برای آزمایش PvP جدید لازم نیست آنقدر منتظر بمانید. تست‌های بتای بسته شامل حالت‌های بازی جدید، شخصیت‌های جدید و شخصیت‌های بازگشتی تنظیم‌شده هستند که نه تنها اشتهای شما را برای بازی کامل تحریک می‌کنند، بلکه بازخوردی را برای بلیزارد ارائه می‌دهند که می‌تواند برای بهبود آن اعمال کند. نسخه بتای بعدی در 28 ژوئن برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها شروع می‌شود و می‌توانید هم اکنون برای پخش آن ثبت‌نام کنید.

نحوه ثبت نام برای نسخه بتای بسته Overwatch 2

ثبت نام برای نسخه های بتا بسته Overwatch 2 آسان است. ابتدا به وب سایت Overwatch بروید و مطمئن شوید که به حساب Battle.net خود وارد شده اید. پس از انجام این کار، به بالای صفحه نگاه کنید و دکمه نارنجی “درخواست دسترسی بتا” را مشاهده خواهید کرد. این شما را به انتهای صفحه می فرستد که شامل یک منوی کشویی برای پلتفرم انتخابی شما می شود. این انتخاب را انجام دهید و دکمه نارنجی زیر را فشار دهید.

در حال پخش: Overwatch 2 | به روز رسانی برای توسعه دهندگان

ثبت علاقه شما تضمینی برای دسترسی شما به نسخه بتا نیست، اما این بهترین فرصت شما برای شرکت در آزمون آینده است. همچنین، اگر از اواخر آوریل در آلفا هستید، به نسخه بتا جدید تغییر ندهید. انتخاب پلتفرم شما نیز می‌تواند نقش داشته باشد، زیرا بلیزارد تلاش می‌کند تا افراد کافی را در هر پلتفرم پشتیبانی‌شده جذب کند تا بتواند اجرای بازی‌های متقابل خود را بهتر آزمایش کند.

آنچه در نسخه بتای بسته Overwatch 2 گنجانده شده است

نسخه بتای بسته بعدی Overwatch 2 شامل دسترسی به نقشه جدید و همچنین قهرمان جدید Junker Queen خواهد بود. Junker Queen تانکی است که به طور خاص برای تیم های 5 قهرمانی طراحی شده است، به این معنی که از سبک تهاجمی تری نسبت به تانک های سنتی مانند Reinhardt استفاده می کند. همچنین به یک چاقوی پرتابی متصل به زنجیر دسترسی دارد که نه تنها به دشمنان آسیب می رساند، بلکه می تواند در صورت احضار آنها را به سمت خود بکشد.

نسخه بتای بسته همچنین برای Xbox One، Xbox Series X | S، PS4، PS5 و Nintendo Switch و نه فقط برای رایانه شخصی عرضه می شود. بنابراین، بلیزارد از آن به عنوان راهی برای تست بازی های متقابل در سیستم های مختلف استفاده می کند.

این بتا زمانی می آید که بلیزارد اجزای PvP و PvE Overwatch 2 را از هم جدا می کند. هدف این است که محتوا را زودتر از آنچه که در غیر این صورت ممکن است در اختیار بازیکنان قرار دهد و بدون جعبه های لوت. انتظار می رود PvE در سال 2023 وارد بازار شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.