منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ثبت‌نام‌های بتای بسته برای Exoprimal اکنون زنده هستند، تریلر جدیدی فاش شده است

ثبت‌نام‌های بتای بسته برای Exoprimal اکنون زنده هستند، تریلر جدیدی فاش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ثبت‌نام‌های بتای بسته برای Exoprimal اکنون زنده هستند، تریلر جدیدی فاش شده است

ثبت‌نام‌های بتای بسته برای Exoprimal اکنون زنده هستند، تریلر جدیدی فاش شده است

در نمایشگاه Capcom خود، ناشر جزئیات جدیدی در مورد بازی اکشن وحشی خود Exoprimal به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که یک تست بسته برای بازی قبل از انتشار آن در سال 2023 برگزار خواهد شد.

در یک تریلر جدید، تاکورو هیرائوکا، کارگردان Exoprimal توضیحات بیشتری در مورد تاریخچه و حالت‌های بازی، از جمله این واقعیت که بازی شامل تیم‌هایی از بازیکنان لباس عجیب و غریب است که با یکدیگر رقابت می‌کنند تا هوش مصنوعی مخربی به نام Leviathan را که مسئول مشکل بشریت است، راضی کنند. باران دایناسور

Dino Survival حالت اصلی بازی Exoprimal خواهد بود و شامل دو تیم از بازیکنان خواهد بود که برای تحقق اهداف و توسعه تاریخ بازی به رقابت می پردازند. در یک حالت، Dinosaur Cull، بازیکنان در یک مسابقه برای از بین بردن گونه‌های خاص دایناسور قفل می‌شوند. حالت دیگر، Energy Taker، به بازیکنان دستور می دهد تا انرژی بیشتری از تیم مقابل جمع کنند. به عنوان بخشی از Capcom Showcase، مشخص شد که Exoprimal به تعاملات PvP اجازه می دهد تا تیم ها بتوانند مستقیماً به یکدیگر حمله کنند در حالی که برای اهداف می جنگند.

تریلر جدید Exoprimal نگاهی به دو لباس جدید Barrage و Vigilant داشت. Barrage بر مواد منفجره، نارنجک ها و سلاح های مبتنی بر آتش تمرکز می کند، در حالی که Exosuit Vigilant دارای یک تپانچه تیرانداز از خفا / راه آهن آینده نگر است. این تریلر ورود Neo Tyrannosaurus را نیز آزار می دهد که مطمئنا یکی از نبردهای باس های بزرگ بازی خواهد بود.

بازیکنانی که علاقه مند به چرخش Exoprimal قبل از راه اندازی هستند، می توانند برای یک تست بسته در وب سایت رسمی بازی ثبت نام کنند.

Exoprimal در ماه مارس در مراسم Sony State of Play با یک تریلر لغزنده با شخصیت‌هایی که برای مقابله با دایناسورهایی که از آسمان سقوط می‌کنند لباس می‌پوشند، عرضه شد. به نظر می رسد که این یک اتفاق نسبتاً معمولی است، با توجه به اینکه پیش بینی یک دایناسور در اخبار عصر وجود داشت. این تریلر گزیده‌هایی از نبرد لباس‌های خارجی مختلف را نشان می‌دهد، از تیراندازی در غوغا گرفته تا تانکر زدن با یک سپر انرژی عظیم.

Exoprimal در سال 2023 برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X عرضه می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.