منو سایت

تیزر Sonic Frontiers طراحی “Open Zone” را نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تیزر Sonic Frontiers طراحی "Open Zone" را نشان می دهد.

تیزر Sonic Frontiers طراحی "Open Zone" را نشان می دهد.

هدف Sonic Frontiers این است که نوع متفاوتی از بازی سونیک باشد، که با طراحی جهان باز جدید آن شروع می شود – که سگا آن را “منطقه باز” پس از نام های منطقه Sonic نامیده است. یک تیزر تریلر جدید اولین نگاه دقیق ما به جهان باز را نشان می دهد، و به نظر می رسد که فضاهای باز گسترده ممکن است مانند یک دستکش سفید کوچک با جوجه تیغی مناسب باشد.

مدت زمان تیزر IGN تنها حدود 30 ثانیه است، اما برای دیدن سرعت Sonic در زمین های تپه ای، فعال کردن دستگاهی با دویدن سریع، مبارزه با دشمنان، ساییدن و دویدن از برج کافی است. مطمئناً هنوز هم به نظر می رسد که از Zelda: Breath of the Wild الهام گرفته شده است، دقیقاً مانند اولین هنر مفهومی که دیدیم، حتی برای انتخاب موسیقی متفکرانه تر، و با این نگاه بهتر می توانیم ببینیم که او چگونه برخی از این مفاهیم را برای شخصیت به کار می برد.

Sonic Frontiers از تیم Sonic ژاپن به رهبری موریو کیشیموتو که کارگردانی Sonic Lost World، Sonic Forces و Sonic Colors را بر عهده دارد، می‌آید. سگا می خواهد که این سونیک به عنوان یک بازی برای خرید امتیاز بالایی کسب کند.

با برگزاری رویدادهای مختلف Not-E3 در ماه ژوئن، انتظار داریم به زودی شاهد Sonic Frontiers بیشتری باشیم. در واقع، Summer Game Fest Live، نمایشی که توسط جف کیلی میزبانی می‌شود، فهرستی از غرفه‌داران را منتشر کرده است که شامل سگا می‌شود، بنابراین می‌توانیم شاهد حضور کامل‌تری در آنجا باشیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.