تیرانداز فضایی سگا با نام Hyenas به طور رسمی رونمایی شد

تیرانداز فضایی سگا با نام Hyenas به طور رسمی رونمایی شد

سگا تریلر کوتاهی از این فیلم منتشر کرده است بازی کفتارها آشکار شد. این تیراندازی چند نفره تیمی توسط استودیو Creative Assembly در حال ساخت است و انتظار می رود برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر شود. این بازی یکی از پروژه های بلند مدت این استودیو خوش نام است که بیشتر به خاطر تولید سری بازی های Total War شناخته می شود. پیش از این، سگا از وجود یک پروژه Super Game شامل چندین بازی آنلاین خبر داده بود.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Creative Assembly چندین سال است که روی این بازی با تیراندازی چند نفره کار می کند. وجود بازی قبلا در آگهی استخدام مشخص شده بود و متوجه شدیم که در زمینه تیراندازی اول شخص با بازی های کاملا متفاوت هستیم. سگا در یک استریم زنده از Hyenas به عنوان یک پروژه چند نفره، تیمی متشکل از چندین تیم را معرفی کرد که بر روی عنصر سرقت متمرکز بودند.

بازی به این صورت است که پنج تیم سه نفره باید با یکدیگر و هوش مصنوعی به رقابت بپردازند و باید در حالت بی وزنی و بدون جاذبه اشیایی را از یک سفینه فضایی بزرگ بدزدند. کارت های بازی پر از گجت های مختلف است و البته سه ضدقهرمان به نام Hyenas نیز وجود دارد که به سبک محبوب دشمنان را می کشند و افراد ثروتمند را هدف قرار می دهند.

سرقت و تیراندازی در بازی کفتارها

گفتنی است کارگردان بازی به نام Chariler Boucher پیش از این روی بازی آنلاین Red Dead کار کرده و مهارت بالایی در ساخت بازی های چند نفره دارد. سگا نیز داستانی برای بازی جدید دارد. موضوع اصلی بازی مبارزه با ثروتمندانی است که زمین را ویران کرده اند و حالا با قدرتی که به دست آورده اند به مریخ فرار کرده اند. مریخی ها با فرستادن سفینه های فضایی عظیم سعی دارند فرهنگ زمین را بدزدند و به مشتریان خود در کهکشان بفروشند.

هدف اصلی گروه Hyenas حمله به این سفینه های فضایی و سرقت کالاهای داخل آن است. شما باید با نیروهای ویژه ای مبارزه کنید که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند و البته با بازیکنان و تیم های دیگری که می خواهند هر چیزی را که وجود دارد غارت کنند. کارگردان بازی گفت که گرافیک بازی رنگارنگ و شاد است و از فضای تاریک شوترهای پسا آخرالزمانی دوری کرده است. یعنی بازی فضای مفرحی دارد و به دنبال نشان دادن روابط سیاسی و ایدئولوژیکی نیست.

تیراندازی اول شخص سگا مملو از ارجاعات به فرهنگ پاپ و فرهنگ عامه است. این بازی ارجاعات زیادی به عناوین دیگر سگا و البته Fall Guys و League of Legends دارد. شخصیت های این بازی در آینده معرفی خواهند شد. اما هرکسی سبک متفاوتی دارد و مثلا یکی مخفی می کند و دیگری هکر خبره. هر یک از شخصیت ها قادر به خنثی کردن یک تهدید هستند و به همین دلیل بازی تیمی بسیار مهم است.

انتظار می رود Hyenas در سال 2023 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شود. این بازی رایگان نخواهد بود و می توانید برای دریافت نسخه آزمایشی ثبت نام کنید.

منبع: VGC