منو سایت

تکمیل Valkyrie Elysium بیست ساعت طول می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تکمیل Valkyrie Elysium بیست ساعت طول می کشد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، مجله Famitsu در نقد و بررسی خود اعلام کرد که برای تکمیل بازی Valkyrie Elysium (Valkyrie Elysium) لازم است حدود 20 ساعت به این کار اختصاص داده شود.

بازی Valkyrie Elysium به عنوان پنجمین اثر از سری Valkyrie Profile یکی از موردانتظارترین بازی های نقش آفرینی در صنعت بازی های ویدیویی به حساب می آید. این اثر به زودی توسط Square Enix بر روی پلتفرم های مختلف منتشر خواهد شد. در عین حال رسانه های مختلف نیز نقدهای خود را ارائه می کنند. مجله Famitsu یکی از منابعی است که به بررسی بازی Valkyrie Elysium می پردازد و اطلاعات مختلفی از این اثر منتشر می کند.

منتقد مجله Famitsu در بخشی از بررسی خود از Valkyrie Elysium اظهار داشت که “قسمت اصلی بازی حدود 20 ساعت طول می کشد تا کامل شود”. همچنین این منتقد خاطرنشان می کند که کار مذکور دارای مراحل فرعی بسیار متنوعی است. او در حالی که تعداد قابل توجهی از مراحل فرعی را به پایان رساند، توانست Valkyrie Elysium را در 18 ساعت کامل کند.

بازی Valkyrie Elysium را کامل کنید

Valkyrie Elysium دارای چندین پایان است

یکی دیگر از جزئیات جالب ذکر شده در گزارش مجله Famitsu وجود پایان های متعدد در Valkyrie Elysium است. پیش از این قابلیت ذکر شده در بازی Valkyrie Profile استفاده می شد. اگرچه در گزارش مجله Famitsu بخش‌های مختلفی از داستان فاش نشده است، اما به نظر می‌رسد که با پیشرفت بازی، بازیکنان با اتفاقات آزاردهنده‌ای مواجه خواهند شد. انتخاب ها و روش های دستیابی به پایان های مختلف در حال حاضر نامشخص هستند.

بازی Valkyrie Elysium در تاریخ 29 سپتامبر (7 مهر) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می شود و در ضمن نسخه پی سی این اثر در تاریخ 11 نوامبر (30 آبان) از طریق فروشگاه استیم در دسترس خواهد بود. همراه با این نسخه، یک به‌روزرسانی رایگان ارائه می‌شود که حالتی به نام Hilde، سطح دشواری جدید و مبارزات با زمان محدود را اضافه می‌کند.

نظر شما در مورد زمان لازم برای تکمیل Valkyrie Elysium چیست؟ به نظر شما کافی است یا انتظار بیشتری داشتید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt