منو سایت

توییت جدید سونی درباره Bloodborne طرفداران را دیوانه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توییت جدید سونی درباره Bloodborne طرفداران را دیوانه کرده است

جامعه هواداران بازی Bloodborne او در سال های اخیر نشان داده که تحمل شوخی و متلک را ندارد. از آنجایی که Bloodborne در انحصار کنسول پلی استیشن 4 است، بسیاری از مردم پورت آن را برای PS5 و همچنین رایانه های شخصی می خواهند. این کار در حال حاضر با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود و استودیو FromSoftware هیچ به روز رسانی جدیدی برای آن ارائه نکرده است. توییت اخیر سونی درباره Bloodborne که پس از چند دقیقه حذف شد، طرفداران را به شور و هیجان واداشت.

سیاست سونی در مورد این بازی باعث ایجاد تنش در بین طرفداران شده است. این شرکت توییت جدیدی درباره Bloodborne منتشر کرد که در واقع تصویری مبهم از دیسک بازی بود. صفحه توییتر پلی استیشن از کاربران خواسته تا نام بازی را بر اساس عکس حدس بزنند. جامعه بازی و طرفداران به سرعت این عکس را تشخیص دادند و سپس نظرات انتقادی خود را توییت کردند. این موضوع باعث شد تا سونی به سرعت توییت جدید را که در واقع یک شوخی هالووین بود حذف کند.

اگرچه این توییت به مناسبت هالووین منتشر شد و سونی هدف دیگری از این کار نداشت. با این حال، طرفداران نظر متفاوتی دارند. برخی می گویند این نشانه بازگشت بازی است. یکی از کاربران نوشت که ما هرگز درخواست اضافه کردن حالت 60 فریم بر ثانیه را فراموش نمی کنیم. مردم همچنین می گویند که این توییت ساخت یک ریمستر Bloodborne را نشان می دهد. البته اگر سونی می خواست چنین خبر مهمی را اعلام کند، از صفحه توییتر خود استفاده نمی کرد و پنجشنبه را برای آن در نظر نمی گرفت.

بازی سونی BloodBorne

Bloodborne همچنان یک انحصاری PS4 است

در چند ساعت اخیر توییت های زیادی با هشتگ Bloodborne ارسال شده است و بازی دوباره در حال ترند است. طرفداران بازی سال سختی را پشت سر گذاشتند زیرا اکثر انحصاری های پلی استیشن بالاخره راهی رایانه شخصی شدند. به عنوان مثال بازی Uncharted Legacy of Thieves در روزهای اخیر برای PC منتشر شد. نسخه PC بازی Returnal در راه است و دیزگان نیز سال گذشته به استیم رفت. شایعاتی در مورد انتشار یک ریمستر Bloodborne وجود داشت که محقق نشد.

مدت هاست که طرفداران بازی ها خواهان ارتقای گرافیک و فعال سازی حالت 60 فریم بر ثانیه بوده اند. برخی معتقدند ارائه نسخه جدید می تواند برای سونی و FramSoftware بسیار سودآور باشد. بازی Elden Ring نشان داد که عناوین این استودیو طرفداران زیادی دارند. طبق گفته ها کنترل Bloodborne در دست سونی است و این کار همچنان در انحصار PS4 است و خبری از نسخه PS5 نیست.

منبع: TheGamer