منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تونی هاوک می گوید که Pro Skater 3 + 4 قبل از تعطیل کردن Activision در دست توسعه بود

تونی هاوک می گوید که Pro Skater 3 + 4 قبل از تعطیل کردن Activision در دست توسعه بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تونی هاوک می گوید که Pro Skater 3 + 4 قبل از تعطیل کردن Activision در دست توسعه بود

تونی هاوک می گوید که Pro Skater 3 + 4 قبل از تعطیل کردن Activision در دست توسعه بود

پس از اینکه Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 در اواخر سال 2020 با بازخوردها و فروش های مثبت منتشر شد، برنامه هایی برای پردازش بازسازی Pro Skater 3 و 4 تونی هاوک در Vicarious Visions در دست توسعه بود، اما طبق گفته ستاره روی جلد لغو شد. از سری اسکیت بورد به نظر می رسد جس مارگرا درامر CKY حقیقت را می گوید.

در یک پخش زنده با یکی از کهنه‌کارهای Neversoft و Vicarious Visions وYTHPS، هاک گفت که این پروژه پس از ادغام استودیوی بلیزارد و تغییر نام تجاری آن توسط Activision به طور موثری نابود شد.

Сега свири: Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Видео преглед

„Искам да кажа, че това беше планът, нали знаете, дори до датата на издаване на това [THPS1+2] ما به 3 و 4 رفتیم، و سپس Vicarious جذب شد و سپس آنها به دنبال توسعه دهندگان دیگر گشتند و بعد تمام شد.”

هاک اضافه کرد که اکتیویژن درخواست های استودیوهای دیگر را برای تصدی این پروژه پذیرفته است، اما آنها به تیم دیگری برای انجام کارهای مشابه Vicarious Visions اعتماد ندارند. هاوک توضیح داد: «آنها از چیزی که شنیدند خوششان نیامد، و این تمام بود. “چه کسی می داند؟ شاید وقتی گرد و غبار فروکش کرد، ما متوجه شویم. شما هرگز نمی دانید. هرگز فکر نمی کردم 1 و 2 20 سال بعد این کار را انجام دهیم.”

در آستانه بازی Tony Hawk Pro Skater 1 + 2، هاک در حالی که سرش شلوغ نبود. تقریبا به عنوان خودش شناخته شده است. او کاور No Cigar از Millencolin را انجام داد و همچنین مجموعه ای از اسکیت بردهای شخصی سازی شده را منتشر کرد که در آنها خون واقعی خود را گذاشت که به طرز نگران کننده ای سریع فروخته شد.

در حالی که تا کنون ریمسترهای بیشتری از Tony Hawk بعید به نظر می رسد، EA تیمی از کهنه سربازان را در حال کار بر روی عنوان جدید اسکیت دارد که ظاهراً شامل حالت رایگان اسکیت مشترک نیز می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.