منو سایت

تونیک: سپر را کجا پیدا کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تونیک: سپر را کجا پیدا کنیم

تونیک: سپر را کجا پیدا کنیم

اجازه ندهید شیرینی و رنگ های تونیک شما را فریب دهد. ممکن است یک زیبایی شناسی سرد وجود داشته باشد، اما تقریباً از همه جهات خطر نیز وجود دارد. شما می خواهید در اسرع وقت شمشیر و سپر را بردارید تا برای سفر آینده مجهز و آماده شوید. در اینجا نحوه یافتن سریع سپر در دنیای هزارتویی تونیک آورده شده است.

شمشیر را فراموش نکنید

قبل از گرفتن سپر باید مطمئن شوید که شمشیر را در اختیار دارید. عبور از بوته هایی که راه سپر را مسدود می کند ضروری است. در صورت نیاز از راهنمای شمشیر ما استفاده کنید و پس از پایان کار به اینجا بازگردید.

سپر را از کجا می توان در تونیک تهیه کرد

هنگامی که یک شمشیر در دست دارید، به اولین آتشی که در بازی ظاهر می شود بروید. در شمال غار باتوم و ساحل دهانه قرار دارد. سپس از طریق پل چوبی به سمت غرب بروید.

آیا ساختمانی را می بینید که شبیه یک خانه قدیمی با تلسکوپ روی پشت بام است؟ به این ساختمان برمی گردیم و به محض دریافت کلید از در ورودی وارد می شویم. اگر می خواهید ببینید به کجا می رویم، از طریق تلسکوپ نگاه کنید. وقتی کارتان تمام شد، به سمت چپ ادامه دهید و از پله ها به سمت آسیاب بادی پایین بروید. اگر به آسیاب بادی برخورد کردید، پس زیاده روی کرده اید.

قسمت بعدی دشمنان زیادی دارد. شما می توانید با همه مبارزه کنید یا بدوید، اما ترکیب این دو چیزی است که من را به پایان این تلاش جانبی کوچک رساند. پس از پایین آمدن از پله ها به سمت غرب ادامه دهید. تا انتهای صفحه بدوید و از مسیرهای طبیعی که به پایین منتهی می شوند بروید.

گالری

اگر بیشتر یادگیرنده بصری هستید، این اسکرین شات ها می توانند به شما کمک کنند سپر را دریافت کنید.

به سمت راست ادامه دهید و از ورودی غار بگذرید. دشمنی را با شمشیر و سپر مجهز در انتهای جاده خواهید دید. هر زمان که ممکن است به راست بپیچید و سپس به سمت راست از پله‌ها به سمت جنوب شرقی پایین بروید. یکی دیگر را به سمت راست بچرخانید و کلید را بین نبردها و / یا دوری از دشمنان روی زمین بردارید. راهبردی که در اینجا به من کمک کرد فرار و فریب دادن آنها از کلید بود.

کاری را که باید انجام دهید تا کلید را بگیرید و با تلسکوپ سقفی به خانه قدیمی برگردید. از کلید خانه در ورودی قدیمی برای ورود به داخل استفاده کنید. از طریق گذرگاهی که در دیوار دور سمت چپ صندوق گنج روی زمین قرار دارد، به چپ بپیچید. بلافاصله به سمت راست در راهرو بپیچید و ادامه دهید تا در انتها به اتاق برسید.

از پل عبور کنید تا به طرف دیگر برسید و سپر جدید خود را بردارید. اهرم را به سمت راست بکشید تا دروازه قفل شده باز شود و فرار کنید. کاوش و کاوش در دنیای جادویی تونیک با کمک شمشیر و سپر باید بسیار ساده تر باشد.

اگر می‌خواهید ماجراجویی جدید خود را کمی آسان‌تر کنید، راهنمای مبتدیان ما را ببینید یا برای نظرات کامل ما در مورد Indie، بررسی Tunic ما را بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.