منو سایت

تولید The Witcher 4 رسما آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید The Witcher 4 رسما آغاز شد

استودیوی لهستانی CD Projekt RED به طور رسمی ساخت بازی The Witcher 4 را آغاز کرده است.این استودیو مدتی پیش به صورت رسمی ساخت بازی Witcher 4 را تایید کرد و حالا قرعه کشی این بازی وارد مرحله پیش تولید شده است. نام اصلی بازی و تاریخچه آن در حال حاضر مشخص نیست، اما فقط می دانیم که این بازی یک «داستان حماسی جدید» خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، مدیر مالی استودیو سیدی پراجکت در کنفرانس مالی جدید از روند ساخت The Witcher 4 می گوید. وی با تایید ورود ویچر 4 به مرحله پیش تولید گفت: ما به تازگی مرحله تحقیقاتی را به پایان رسانده ایم و این بدان معناست که پروژه در حال حاضر به مرحله پیش تولید رسیده است. ما شروع به افزایش هزینه توسعه این بازی جدید کرده‌ایم.»

اشاره مدیر مالی این استودیو به بازی جدید سری Witcher است. در گزارش مالی ماه گذشته، این استودیو از فروش مجموعه بازی های Witcher در بیش از 65 میلیون نسخه خبر داد. 40 میلیون نسخه از این رقم مربوط به The Witcher 3 است که استودیوی لهستانی به تازگی تاریخ انتشار نسخه نسل نهم بازی Witcher 3 را اعلام کرده است و این بازی برای عرضه در سه ماهه آخر سال 2022 برنامه ریزی شده است.

ساخته شده توسط The Witcher 4

The Witcher 4 وارد مرحله پیش تولید می شود

مدیر مالی استودیو در ادامه جلسه، در مورد توسعه آپدیت بعدی بازی Cyberpunk 2077 صحبت کرد. او گفت که بازی نیاز به بهبود و ارتقاء بیشتر دارد. اما تیم سازنده در حال حاضر بر روی ساخت یک بازی الحاقی و داستانی عالی تمرکز کرده است که انتظار می رود سال آینده منتشر شود. این بسته الحاقی بخش های جدید نایت سیتی را پوشش می دهد و تاریخچه Cyberpunk 2077 را گسترش می دهد.

اخیراً صدها خط گفتگو از بسته الحاقی Cyberpunk 2077 فاش شده است که مربوط به داستان یکی از مراحل بازی است. این نشان می دهد که دیالکتیک جدیدی در حال ساخت است و به زودی اطلاعات بیشتری دریافت خواهیم کرد. برای The Witcher 4 باید بگوییم که اطلاعات زیادی در مورد او وجود ندارد و داستان او درباره مدرسه دیگری از جادوگران خواهد بود که در کتاب های اصلی وجود ندارد.

بازی Witcher 4 بر خلاف سایر عناوین این سری با Unreal Engine 5 ساخته شده است. CD Project با عقد قرارداد بلندمدت با Epic Games نوید همکاری مستقیم و بهبود این موتور گرافیکی را داده است. از طرف دیگر مهندسان Epic Games آموزش های لازم را ارائه خواهند داد. شایعات مختلفی در مورد شخصیت اصلی بازی وجود دارد و به نظر می رسد با فردی به طور کامل آشنا شویم.

منبع: VGC