منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تولید Steam Deck افزایش یافته است، اجرای سفارش برای Q3 آغاز می شود

تولید Steam Deck افزایش یافته است، اجرای سفارش برای Q3 آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید Steam Deck افزایش یافته است، اجرای سفارش برای Q3 آغاز می شود

تولید Steam Deck افزایش یافته است، اجرای سفارش برای Q3 آغاز می شود

Valve اعلام کرد که تولید Steam Deck را افزایش داده است و “بیش از دو برابر Steam Deck در هر هفته” تحویل خواهد داد.

در کنار خبر افزایش تولید، Valve از آغاز اجرای سفارشات برای سه ماهه سوم خبر داد. افراد در سه ماهه سوم باید از 30 ژوئن شروع به دریافت ایمیل کنند. آخرین ایمیل Q2 نیز ارسال شد. اگر در سه ماهه دوم بارداری خود هستید و هنوز منتظر ایمیل هستید، Valve می گوید که در راه است. برای بررسی وضعیت پیش‌سفارش Steam Deck، وارد حساب کاربری خود شوید و این صفحه را بررسی کنید.

در حال پخش: Steam Deck معرفی Deck Verified

اگر پنجره سفارش را از دست دادید، Valve یک مهلت چند روزه برای دریافت Steam Deck ارائه می دهد. مشتریان می توانند به صفحه پشتیبانی Steam رفته، “تماس با پشتیبانی Steam” را انتخاب کرده و وضعیت خود را به شرکت اطلاع دهند.

در حالی که پیش‌سفارش‌ها در رده «After Q3» در حال حاضر برای اکتبر 2022 و بعد از آن، با افزایش تولید برنامه‌ریزی شده است – می‌توانیم ببینیم که سفارشات برای Q3 زودتر از آن اجرا می‌شوند.

Steam Deck Valve کاملاً موفق است و راهی برای مردم است تا بازی های رایانه ای مورد علاقه خود را بر روی یک دستگاه تلفن همراه انجام دهند. GameSpot نقدی بر Steam Deck نوشت و منتقد الساندرو باربوسا گفت: “بازار بسیار واضحی برای Steam Deck وجود دارد. این دستگاهی است که به طور خاص برای مجموعه‌ای از افرادی طراحی شده است که قبلاً کتابخانه‌های Steam را در اختیار دارند و فقط می‌خواهند راحت‌ترین و مؤثرترین راه را برای دور نگه داشتن آن بازی‌ها از دسک‌تاپ داشته باشند.

همچنین فروش تابستانی در Steam با تخفیف های بزرگ برای انواع بازی ها وجود دارد. می توانید لیست ما از بهترین پیشنهادات فروش Steam در تابستان 2022 را مشاهده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.