منو سایت

تولید فیلم Marvel’s Spider-Man 2 به خوبی پیش می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید فیلم Marvel's Spider-Man 2 به خوبی پیش می رود

پس از انتشار موفقیت آمیز بازی Marvel’s Spider-Man Remastered برای رایانه های شخصی، استودیو Insomniac Games و Nixxes در تاریخ 18 نوامبر، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برای رایانه های شخصی منتشر خواهند کرد. علاوه بر آن، بازی‌های بزرگی مانند Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine سال آینده وجود دارند. مطابق با بیخوابی بازی ها، روند توسعه این دو بازی به خوبی پیش می رود نمایش آنها نیاز به هماهنگی، تلاش و زمان بندی مناسب دارد.

مدتی است که Insomniac Games اطلاعاتی در مورد Marvel’s Spider-Man 2 منتشر نکرده است.این دنباله پلی استیشن 5 یکی از موردانتظارترین بازی های این کنسول است اما طرفداران نگران سکوت سازندگان و احتمال تاخیر آن هستند. با این حال، استودیوی توسعه در حساب رسمی توییتر بازی اعلام کرد: «هواداران نگران نباشند. روند ساخت بازی در حال پیشرفت است و در حال حاضر این عناوین برای سال 2023 برنامه ریزی شده اند و نمایش بازی ها نیازمند زمان، تلاش، منابع و هماهنگی است.

ساخت فیلم Marvel's Spider-Man 2

مراحل ساخت بازی Marvel’s Spider-Man 2

در حال حاضر اطلاعات زیادی از Marvel’s Spider-Man 2 در دست نیست، اما با توجه به جزئیات، Marvel’s Spider-Man 2 به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و در این دنباله، این بازی بازیکنان را به نقش پیتر پارکر باز می گرداند که به عنوان عکاس به کار خود ادامه خواهد داد، همراه با مایلز مورالس که به زودی بازخواهد گشت. همچنین طبق اولین تریلر منتشر شده بازی، Venom نیز نقش اصلی بازی خواهد بود; شخصیت Venom که در هیچ یک از بازی های قبلی استودیو Spiderman وجود ندارد بیخوابی حضور نداشت، به نظر می رسد این شخصیت این بار آنتاگونیست اصلی بازی خواهد بود و تونی تاد، شخصیت اصلی سری فیلم های Candyman صداپیشگی این شخصیت را در بازی بر عهده خواهد داشت.

Marvel’s Spider-Man 2 قرار است در سال 2023 اکران شود، بنابراین طرفداران برای دریافت اطلاعات بیشتر نیازی به صبر طولانی ندارند. همچنین امکان مشاهده تریلر گیم پلی این بازی در رویداد بعدی پلی استیشن یا شاید در مراسم The Game Awards در 8 دسامبر وجود دارد. با این حال، در حال حاضر تاریخ خاصی برای رویداد پلی استیشن یا سونی به طور رسمی اعلام نشده است. در واقع، Marvel’s Spider-Man 2 یکی از بازی های مورد علاقه Insomniac و پلی استیشن است و هر دو شرکت در زمان مناسب اطلاعات بیشتری را ارائه خواهند کرد.

شما هم برای بازی Marvel’s Spider-Man 2 آیا شما هیجان زده هستید؟ شما می توانید نظرات خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt