منو سایت

تولید بازی Saints Row به پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید بازی Saints Row به پایان رسید

دیپ سیلور رسما به تولید پایان داد بازی Saints Row پرده برداشته شد و این بازی به اصطلاح طلا شد. یعنی فایل نهایی بازی روی دیسک قرار گرفته و این اثر در تاریخ 23 آگوست (1 شهریور) آماده انتشار است. استودیو Volition طی ماه های گذشته در حال تست و بررسی بازی بوده و در نهایت نسخه نهایی آن آماده شده است. همچنین گزینه ای برای به روز رسانی در روز اول وجود دارد.

طلایی شدن بازی به این معنی است که مرحله تولید به پایان رسیده و فایل اصلی برای دارندگان پلتفرم از جمله مایکروسافت، سونی و اپیک گیمز ارسال شده است. این شرکت ها فایل بازی را بررسی و برای دانلود روی سرورها آماده می کنند. ناشر همچنان به سفارش کپی از دیسک های بازی Saints Row ادامه می دهد و توسعه دهندگان در حال کار بر روی به روز رسانی روز انتشار هستند. این به روز رسانی برای ارائه بهترین تجربه ممکن و رفع اشکالات نسخه نهایی ضروری است.

لازم به ذکر است که نسخه پی سی ریبوت بازی Battle of the Synths تنها از طریق فروشگاه اپیک گیمز قابل دانلود است. برای این منظور می توانید سیستم مورد نیاز بازی Saints Row را بررسی کرده و برای روز انتشار آماده شوید. این بازی به هشت گیگابایت رم به همراه کارت گرافیک با چهار گیگابایت حافظه پردازشی و پردازنده Core i3-3240 اینتل نیاز دارد. در حال حاضر سیستم پیشنهادی اعلام نشده است و باید منتظر ماند. لازم به ذکر است که انجام بازی با آخرین کیفیت به کارت گرافیک سری RT نیاز دارد.

ساخت بازی End of Saints Row

ساخت بازی End of Saints Row

برای افرادی که نمی توانند منتظر بیرون آمدن بازی باشند. ابزار ایجاد شخصیت به نام Boss Factory کاملا رایگان در دسترس است. این ابزار در ماه ژوئن منتشر شد و کاربران کنسول و رایانه شخصی می توانند آن را دانلود کنند، شخصیت اصلی و ظاهر آن ها را بسازند و در زمان انتشار بدون وقفه وارد جریان بازی شوند. این ابزار که مورد تحسین طرفداران قرار گرفته است. این یکی از بهترین برنامه های خلق شخصیت است و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

پیش نمایش Saints Row ماه گذشته برای تعداد محدودی از رسانه های فعال بازی های ویدیویی منتشر شد. منتقدان گیم پلی بازی را تحسین کردند و آن را همتراز با سری Battle of the Synths دانستند. البته بازی بدون باگ و خطا نیست و این می تواند در نهایت امتیاز کلی بازی را کاهش دهد. این اثر جهان باز مبتنی بر نبردهای گروهی و کوآپ در روز اول شهریور ماه برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی (Epic Games) منتشر خواهد شد. نسخه Steam سال آینده در دسترس خواهد بود. امروز می توانید بازی را پیش خرید کنید.

تولید بازی Saints Row به پایان رسید

تریلر جدید گیم پلی SAINTS ROW منتشر شد

منبع: GamingBolt