توضیحات داستان God of War Ragnarok در وب سایت رسمی به روز شده است

توضیحات داستان God of War Ragnarok در وب سایت رسمی به روز شده است

وب سایت پلی استیشن، توضیحات مختصر تاریخ بازی God of War Ragnarok به روز رسانی و ما می توانیم سرنخ های بیشتری دریافت کنیم. با توجه به توضیحات جدید، کریتوس و آترئوس در جستجوی پاسخ سوالات خود از هر یک از 9 سرزمین بازی بازدید خواهند کرد زیرا “تهدید Ragnarok هر لحظه نزدیکتر می شود.” در اوایل نوامبر، می توانیم دنباله God of War را تجربه کنیم.

بدون شک بازی God of War Ragnarok یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2022، الدن رینگ، مدعی اصلی جایزه بازی سال است. استودیو سانتا مونیکا مدتی پیش تاریخ انتشار God of War Ragnarok را اعلام کرد و هیجان برای دنباله اکشن ماجراجویی هر روز بیشتر می شود. بازیکنان امیدوارند که گیم پلی بازی قبل از راه اندازی نمایش داده شود تا در نهایت بتوانند جزئیات بیشتری را دریافت کنند.

این استودیو با به روز رسانی صفحه بازی در وب سایت پلی استیشن، جزئیات بیشتری از داستان God of War Ragnarok منتشر کرده است که خواندن آن برای بازیکنان مهم است. این توضیح مختصر شبیه به سرنخ هایی است که نقشه در نسخه جوتنار به ما داده است. بر اساس اطلاعات جدید، کریتوس و آترئوس به هر 9 سرزمین سفر خواهند کرد در حالی که تهدید راگناروک از همیشه نزدیکتر است. مدیر هنری بازی حضور اودین را در God of War Ragnarok تایید کرده است و احتمال مبارزه با او بسیار زیاد است.

داستان God of War Ragnarok

توضیح این است که Fimbulwinter، که در اساطیر نورس مقدمه ای برای حوادث Ragnarok است. Fibmolwinter اساساً سه سال زمستان مستقیم است که در آن برف از هر طرف می بارد و هیچ نشانه ای از تابستان نیست و جنگ در سراسر جهان رخ خواهد داد. در همین حال، کریتوس و آترئوس به ماجراجویی خود در 9 سرزمین ادامه می دهند تا پاسخ سوال خود را بیابند و نیروهای آسگارد برای نبرد نهایی که جهان را به پایان خواهد رساند. در حال آماده سازی هستند.

کریتوس و آترئوس در راه خود به کشف مناظر جادویی و منحصر به فرد می پردازند و با ترسناک ترین دشمنان در قالب خدایان نورس و هیولاهای وحشتناک روبرو می شوند. خطر راگناروک و پایان جهان به چشم می خورد و کریتوس و آرتئوس باید بین محافظت از خود و محافظت از سرزمین ها یکی را انتخاب کنند. سانتا مونیکا قبلا گفته بود که هر یک از 9 سرزمین اصلی به نوعی تحت تأثیر Fimbulwinter قرار خواهند گرفت و زمستانی که Ragnarok وعده داده است، دنیای بازی را تغییر خواهد داد.

توضیحات داستان God of War Ragnarok همچنین به دشمنان و موجودات مختلف از جمله خدایان نورس اشاره می‌کند و همچنین توانایی‌های جدیدی به کریتوس و آترئوس اضافه می‌کند که در طول نبرد خواهیم دید. God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. پیش خرید بازی از هفته گذشته فعال شده است.

منبع: GamingBolt