منو سایت

توسعه دهندگان Frostpunk تغییراتی را در PC Gaming Show آشکار کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهندگان Frostpunk تغییراتی را در PC Gaming Show آشکار کردند

توسعه دهندگان Frostpunk تغییراتی را در PC Gaming Show آشکار کردند

استودیوی 11 بیتی که سازنده بازی های Frostpunk و This War of Mine است، آخرین بازی خود را در PC Gaming Show با نام The Alters معرفی کرد. اگرچه این تریلر هیچ گیم پلی بازی را نشان نمی دهد، اما ایده اصلی بازی را ایجاد می کند که بر روی یان دولسکی تمرکز دارد، کارگری که با شرایطی روبرو می شود که او را به دوراهی تغییر زندگی می کشاند.

پس از فرود اضطراری در سیاره ای دور، دولسکی نسخه های جایگزینی از خود ساخت تا به او کمک کند زنده بماند. هر Alter مهارت ها و ویژگی های شخصیتی متفاوتی را در نتیجه تصمیم گیری های متفاوت در طول زندگی خود نشان می دهد. 11 Bit Studios بازی را به عنوان تمرکز بر راه حل های کوچک و باینری توصیف می کند که اغلب در نانوثانیه اتفاق می افتد، اما این پتانسیل را دارد که در طول عمر تأثیر بگذارد.

“اینها کلون نیستند. آنها تغییر دهنده هستند. نسخه های جایگزین همان شخص “، کارگردان بازی The Alters Tomasz Kisilevich توضیح داد. “هر محراب دارای مجموعه ای متفاوت از مهارت های مورد نیاز برای موفقیت است، اما بازیکنان باید مراقب هر کدام باشند. و هر یک از آنها شخصیت منحصر به فردی دارند که از مسیر زندگی منحصر به فرد آنها نشات می گیرد. اینکه این مسیرهای زندگی چگونه پیش می روند و این روابط چگونه ایجاد می شوند، کاملاً به شما به عنوان یک بازیکن بستگی دارد.”

زمانی که بازی روی رایانه وارد می‌شود، بازیکنان می‌توانند این معما را از طریق لنزهای منحصر به فرد هر Alter بررسی کنند، اگرچه تاریخ دقیق انتشار هنوز نهایی نشده است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.