منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهنده Elden Ring از بازی بعدی این نرم افزار تقریباً به پایان رسیده است، استخدام کارکنان برای چندین پروژه جدید

توسعه دهنده Elden Ring از بازی بعدی این نرم افزار تقریباً به پایان رسیده است، استخدام کارکنان برای چندین پروژه جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده Elden Ring از بازی بعدی این نرم افزار تقریباً به پایان رسیده است، استخدام کارکنان برای چندین پروژه جدید

توسعه دهنده Elden Ring از بازی بعدی این نرم افزار تقریباً به پایان رسیده است، استخدام کارکنان برای چندین پروژه جدید

توسعه‌دهنده Elden Ring From Software در حال حاضر برای «بسیاری» بازی‌های جدید استخدام می‌کند، زیرا این شرکت پیوندی به یک سایت استخدام جدید که شامل فهرست‌هایی برای چندین موقعیت است، توییت می‌کند. این سایت همچنین شامل آثار هنری بزرگ‌ترین بازی‌های From Software، از جمله Sekiro، Elden Ring و Armored Core است.

هیدتاکا میازاکی از From Software در مصاحبه ای با 4Gamer (از طریق VGC) همچنین اشاره کرد که یک پروژه اعلام نشده در مراحل پایانی توسعه است و او قصد دارد به کارگردانی بازی ها ادامه دهد. یکی از این پروژه‌های آینده توسط کارگردان Elden Ring به عنوان فانتزی انتزاعی‌تر توصیف شده است، که از ایده‌هایی استفاده می‌کند که کاملاً با الگوی ماجراجویی معمول Souls مطابقت ندارند.

در مورد پروژه های دیگری که From Software برای آنها جذب می کند، گفته می شود که مجموعه علمی تخیلی استودیو Armored Core در حال احیا شدن است. قبلاً در ژانویه، اسکرین‌شات‌های ادعایی از بازی، همراه با جزئیات گیم‌پلی اکشن سه بعدی و پویا، «درجه آزادی بالا در سفارشی‌سازی» ظاهر شد، همانطور که مکانیسم خود را در اطراف یک نقشه «بسیار مقیاس‌پذیر» برای کاوش حرکت می‌دهید.

جالب اینجاست که تصویر بالا همچنین شامل یک عکس فوری از بازی Deracine، از نرم افزار PlayStation VR 2018 است. PSVR 2 در دست توسعه است و قصد دارد حدود 20 بازی راه اندازی داشته باشد که استودیو می تواند عنوان VR جدیدی از آنها بسازد.

Elden Ring همچنان در آینده به حمایت خود ادامه خواهد داد، اگرچه میازاکی خاطرنشان کرد که آماده نیست تا آنچه را که طرفداران می توانند در آینده ببینند را فاش کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، می‌توانید راهنمای کامل بازی Elden Ring، یک بازسازی جذاب بازی Boy، و نحوه کار گردانندگان برای اضافه کردن حالت co-op یکپارچه به نسخه رایانه شخصی بازی را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.