منو سایت

توسعه دنباله Cyberpunk 2077 منجر به توسعه تنها یک بسته الحاقی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دنباله Cyberpunk 2077 منجر به توسعه تنها یک بسته الحاقی شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یکی از اعضای استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که با توجه به تمرکز روی توسعه دنباله بازی Cyberpunk 2077 (Cyberpunk 2077)، با وجود برنامه ریزی های قبلی، تنها یک بسته الحاقی برای این بازی منتشر خواهد شد. کار کردن

شرکت CD Project و CD Project Red Studio به تازگی از آثار آینده خود خبر دادند. از این طریق یک سه گانه جدید از سری The Witcher، دو بازی اسپین آف از این مجموعه، دنباله ای برای Cyberpunk 2077 و یک IP جدید منتشر می شود. اما این به معنای رها شدن آثار فعلی نیست. علاوه بر نسخه نسل نهم The Witcher 3: Wild Hunt، CD Projekt قصد دارد اولین بسته الحاقی غیر رایگان را برای Cyberpunk 2077 در آینده نزدیک منتشر کند. علیرغم وعده سازندگان مبنی بر انتشار محتوای بیشتر، این DLC آخرین محتوای اضافی برای Cyberpunk 2077 خواهد بود، حالا یکی از اعضای کمپانی CD Project بیشتر در مورد دلایل عمل نکردن به وعده ها و عدم انتشار بسته های اضافی صحبت کرده است.

مایلز توست، طراح اصلی Cyberpunk 2077 اعلام کرده است که تصمیم CD Projekt برای ساخت دنباله، برنامه های قبلی توسعه دهندگان را تغییر داده و Phantom Liberty را به عنوان تنها بسته الحاقی Cyberpunk 2077 ارائه کرده است.

مایلز توست با توئیت مجدد معرفی Project Orion به عنوان دنباله Cyberpunk 2077، نوشت: “برای هر کسی که نمی‌داند چرا فقط یک بسته الحاقی برای Cyberpunk 2077 وجود دارد. نگران نباشید، بچه‌ها، ما همچنان شما را می‌خواهیم.”

اظهارات طراح اصلی Cyberpunk 2077 به این معنی است که فرآیند تولید محتوا برای آن کار به پایان رسیده است و CD Projekt Red بر تولید Project Orion تمرکز کرده است. این با برنامه ها و اهداف سازندگان اثر مذکور بسیار متفاوت است. در ماه‌های منتهی به انتشار Cyberpunk 2077، آدام کیسینسکی، مدیر عامل CD Projekt به بازیکنان گفت که انتظار DLC بیشتری از The Witcher 3: Wild Hunt داشته باشند. در مجموع دو DLC داستانی و 16 بسته الحاقی مختلف برای The Witcher 3 منتشر شد.

بسته الحاقی Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

بسته الحاقی Cyberpunk 2077 سال آینده منتشر خواهد شد

پس از انتشار فاجعه بار Cyberpunk 2077، برنامه های CD Projekt به طور چشمگیری تغییر کرد. کمی قبل از معرفی بسته الحاقی Phantom Liberty، این شرکت اعلام کرد که این DLC تنها محتوای اضافی برنامه ریزی شده برای Cyberpunk 2077 است.

با وجود انتشار مشکل Cyberpunk 2077، تصمیم CD Projekt برای بسیاری از گیمرها غافلگیرکننده بود. اما حالا به نظر می رسد که سازندگان این اثر برنامه های خود را برای ساخت یک بازی کاملا جدید تغییر داده اند. در حال حاضر با نام Project Orion شناخته می شود و توسط استودیوی تازه تاسیس CD Projekt در بوستون توسعه خواهد یافت.

احتمالاً باید چند سال صبر کنیم تا جزئیات دقیق دنباله Cyberpunk 2077 را بدست آوریم. با این حال، به لطف پشتیبانی مستمر استودیو CD Projekt Red، Cyberpunk 2077 بهبود یافته است و می توانید آن را روی کنسول های نسل نهم و رایانه شخصی بدون نیاز به تجربه تجربه کنید. هر گونه مشکل

نظر شما در مورد تاثیر دنباله Cyberpunk 2077 بر بسته های الحاقی چیست؟ آیا رویکرد CD Project درست است؟ به نظر شما بازی دوم از سری سایبرپانک بهتر عمل خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PCGamesN