منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه بعدی Hearthstone، سفر به شهر غرق شده، در 12 آوریل انجام می شود

توسعه بعدی Hearthstone، سفر به شهر غرق شده، در 12 آوریل انجام می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه بعدی Hearthstone، سفر به شهر غرق شده، در 12 آوریل انجام می شود

توسعه بعدی Hearthstone، سفر به شهر غرق شده، در 12 آوریل انجام می شود

توسعه بعدی Hearthstone یک اکسپدیشن غواصی عمیق است. سفر به شهر غرق شده با معرفی جایگزینی مجموعه اصلی و همچنین معرفی نوع جدیدی از مینیون و چندین مکانیک کلیدی که در سال آینده شاهد آن خواهیم بود، در 12 آوریل راه اندازی خواهد شد.

Voyage to the Sunken City 135 کارت جدید دیگر، از جمله کارت جدید، به بازی ساخت عرشه اضافه می کند. پا نوع مینیون Naga تبدیل به یکی دیگر از افزوده‌های ثابت Hearthstone مانند Elementals و Quillboar خواهد شد و این مینیون‌های جدید بر روی ارائه پاداش‌هایی برای استفاده از جادو در حالی که در دستان شما هستند متمرکز شده‌اند.

نه یک، بلکه دو کلمه کلیدی جدید نیز در افزونه معرفی خواهند شد. لایروبی به شما این امکان را می دهد که به سه کارت پایین روی عرشه خود نگاه کنید و یکی را برای آوردن به کارت انتخاب کنید. گفته می‌شود که این با نقشه‌های جدید Azsharan ترکیب می‌شود که نقشه‌های قدرتمند “Sunken” را به پایین عرشه شما می‌فرستد تا بتوانید گنجی را حک کنید. کلمه کلیدی دیگر، گوزیلا، کارت ها را به معنای ضمائم اضافی با هم ترکیب می کند تا یک جانور غول پیکر را برای یک کارت بیش از حد بزرگ کند. می‌توانید نقشه‌هایی را که به عنوان بخشی از پیام زیر آشکار شده‌اند، مشاهده کنید.

گالری

داستان گسترش حول محور محققان یک سفر به Zin-Azshari، شهری غرق شده شبیه به افسانه آتلانتیس می چرخد. این اولین تمدید برای سال جدید محتوای Hearthstone خواهد بود، که همچنین به این معنی است که کیت های قدیمی حذف خواهند شد. این همچنین آغاز یک پاس میخانه جدید را نشان می دهد.

این دومین سالی است که بلیزارد مجموعه جدیدی از Core را عرضه می‌کند، مکانیکی که استودیو سال گذشته معرفی کرد و به همه اجازه می‌دهد به مجموعه پایه بیش از 200 کارت دسترسی داشته باشند. مجموعه اصلی می‌تواند شامل کارت‌هایی از هر بسط قبلی باشد و هر سال برای مطابقت با برنامه‌های افزودنی بازی آینده بچرخد. همه بازیکنان به کل مجموعه Core برای سال دسترسی رایگان دارند. بلیزارد تغییرات امسال در مجموعه اصلی یا مزایای Tavern Pass را بیان نکرده است، اما انتظار داریم به زودی آنها را ببینیم.

اکنون پیش خرید برای Voyage to the Sunken City در دسترس است. این بسته مگا شامل 80 بسته شهر غرق شده، پنج بسته طلا، دو کارت افسانه ای تصادفی، ظاهر یک قهرمان Queen Azshara Mage و پشت کارت، پنج بسته Mercenaries و پاداش های میدان جنگ است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.