منو سایت

توسعه بازی Wild Hearts از چهار سال پیش آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه بازی Wild Hearts از چهار سال پیش آغاز شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، با استناد به تاثیر همکاری با الکترونیک آرتز، استودیو Omega Force اعلام کرد که حدود چهار سال از شروع مراحل ساخت بازی Wild Hearts می گذرد.

استودیو امگا فورس به تازگی از محصول جدید خود که با همکاری EA ساخته شده است رونمایی کرده است. این اثر که با نام بازی Wild Hearts شناخته می شود، یک تجربه شکار هیولا خواهد بود. اگرچه تریلر این اثر اعلام کرد که مراحل تولید کامل نشده است، اما طراحی هیولاهای آن که با نام Kemono شناخته می شوند و مکانیزم ساخت و ساز و سازش کاراکوری بسیار چشمگیر است.

کوتارو هیراتا و تاکوتو اداگاوا، کارگردانان بازی Wild Hearts در مصاحبه با رسانه IGN اطلاعات متفاوتی از این اثر ارائه کردند. به این ترتیب، کوتارو هیراتا اعلام کرد که با احتساب مراحل طراحی و برنامه ریزی مفهومی، بازی Wild Hearts به مدت چهار سال در حال توسعه است.

ساخت بازی Wild Hearts Wild Hearts

Wild Hearts یکی از آثار برنامه EA Originals است

وی در این خصوص گفت: «اگر زمان طراحی و برنامه ریزی مفهومی را حساب کنیم، چهار سال است که بازی Wild Hearts را می سازیم.» کارگردان بازی Wild Hearts درباره معرفی دیرهنگام آن توضیح داد: برای مدت طولانی می خواستم بازیکنان را با این کار آشنا کنم. اما ما به این نتیجه رسیده‌ایم که هرچه زمان بین ورودی و راه‌اندازی کوتاه‌تر باشد، بازیکنان زمان کمتری برای انتظار خواهند داشت و علاقه بیشتری به بازی خواهند داشت.”

همکاری Electronic Arts و Koei Tecmo که به خاطر خلق و انتشار آثاری مانند Nioh و Wo Long: Fallen Dynasty معروف است، بسیار جالب است. کوتارو هیراتا گفت: “ما می خواستیم یک بازی شکار هیولا بسازیم که بازیکنان در سراسر جهان بتوانند از آن لذت ببرند. نه تنها EA در انتشارات بین المللی بسیار قوی است، بلکه آنها با تخصص خود به Wild Hearts کمک زیادی کرده اند. علاوه بر این، الکترونیک آرتز متعهد است که دسترسی به بازی Wild Hearts را برای مخاطبان در سراسر جهان فراهم کند. امکان انتخاب زبان دیالوگ ها از زبان های انگلیسی، ژاپنی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی، گواهی بر تلاش سازندگان بازی Wild Hearts برای جذب همه مخاطبان است.

ساخت بازی Wild Hearts Wild Hearts

امکان تجربه Wild Hearts به صورت چند نفره وجود دارد

تاکوتو ادگاوا در مورد تصمیم توسعه دهندگان بازی Wild Hearts برای جذب مخاطبان غیر ژاپنی گفت: «ما می خواهیم بازیکنان بیشتری در کشورهای دیگر بازی های ما را تجربه کنند. برای اینکه بتوانیم از منظر غربی به آثارمان نگاه کنیم، با الکترونیک آرتز همکاری کردیم و نظرات آنها را دریافت کردیم. این باعث شد تا بفهمیم کدام قسمت ها را باید تغییر دهیم. با این حال، از نظر طراحی اولیه، تمرکز زیادی روی جذب مخاطب غربی نداشتیم. به‌عنوان یک توسعه‌دهنده بازی ژاپنی، ما سعی کردیم چیزی سرگرم‌کننده خلق کنیم. EA با این دیدگاه موافقت کرد و به خلاقیت ما احترام گذاشت.

Wild Hearts در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 فوریه 1401) بر روی پلتفرم های Xbox Series S، Xbox Series X، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد. شما می توانید این کار را به صورت تک نفره و چند نفره تجربه کنید و از قابلیت کراس پلتفرم بهره ببرید.

نظر شما در مورد زمان توسعه Wild Hearts چیست؟ آیا با معرفی دیرهنگام آن موافقید یا ترجیح می دهید آثار در اواسط مراحل تولید رونمایی شوند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt