منو سایت

توسعه بازی کنترلی بعدی در مرحله ایده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه بازی کنترلی بعدی در مرحله ایده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، دو اثر جدید Remedy Entertainment با نام های مخفیانه Vanguard و Condor در مرحله ایده پردازی و طراحی کانسپت های اصلی هستند و نسبت به سه ماهه قبل «پیشرفت خوبی» داشته اند. گزارش مالی استودیو رمدی از 1 ژانویه تا 31 مارس 2022; اطلاعات جدید در مورد پروژه های جاری منتشر شد. کنترل بازی نسخه جدید که اکنون با نام Heron شناخته می شود، در مرحله مفهومی قرار دارد و نمونه های اولیه بازی تولید شده است.

به گزارش پارسی گیم، استودیو رمدی اطلاعاتی از پروژه بعدی یا همان بازی جدید Control منتشر کرده است. رمدی در حال حاضر در حال توسعه ابزارها و فناوری مورد نیاز برای بازی های آینده است و تیم فناوری Northlight در تلاش است تا موتور فعلی استودیو را ارتقا دهد و ابزار جدیدی ایجاد کند که امنیت بازی های آینده این شرکت را تضمین کند. استودیو همچنان به بحث در مورد پیشرفت پروژه های دیگر ادامه می دهد.

بازی کنترلی جدید

جدایی کنترل در راه است

بازی موبایل جدید با اسم رمز Vanguard; این یک کار تعاونی رایگان است که توسط شرکت چینی Tencent حمایت می شود. بر اساس گزارش مالی، توسعه این بازی رضایت بخش بوده و نسبت به سه ماهه قبل گام های بلندی برداشته شده است. در حال حاضر بازی به تایید مفاهیم و ایده ها نزدیک شده است و رمدی به تقویت تیم سازنده برای تولید بی عیب و نقص بازی ادامه خواهد داد.

تقسیم یا براندازی Control که به عنوان Condor نیز شناخته می شود، در مرحله تایید برای ایده ها و مفاهیم اولیه است و توسعه آن طی سه ماه گذشته پیشرفت کرده است. در مورد بازی کنترلی بزرگتر که می تواند ادامه این بازی نیز باشد. اطلاعات کمی وجود دارد و فقط می دانیم که رمدی او را با نام هرون می شناسد. این بازی در حال حاضر در مرحله ایده است و پیشرفت چندانی نداشته است.

استودیوی رمدی سازنده Alan Wake 2 است و انتظار می رود در سال 2023 برای سری ایکس باکس، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شود. گیم پلی بازی Allen Wake 2 به گفته Sam Lake در تابستان نمایش داده نمی شود; اما او گفت که توسعه بازی “بسیار خوب” است. در خبری دیگر، نسخه ریمستر شده نینتندو سوییچ آلن ویک در پاییز امسال منتشر خواهد شد. چندین گزارش از ساخت بازی بعدی کنترل وجود دارد و رمدی در حال حاضر آن را در اولویت قرار نمی دهد. الن ویک و ریمستر مکس پین اولویت آنهاست.

منبع: GamingBolt