منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه‌دهنده Gears Of War نمایش فوق‌العاده‌ای از Unreal Engine 5 را نشان می‌دهد

توسعه‌دهنده Gears Of War نمایش فوق‌العاده‌ای از Unreal Engine 5 را نشان می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه‌دهنده Gears Of War نمایش فوق‌العاده‌ای از Unreal Engine 5 را نشان می‌دهد

توسعه‌دهنده Gears Of War نمایش فوق‌العاده‌ای از Unreal Engine 5 را نشان می‌دهد

توسعه‌دهنده Gears The Coalition مدتی است که با Unreal Engine 5 Epic کار می‌کند و امروز این شرکت یک نمایش فناوری کاملاً جدید را ارائه می‌کند که نشان می‌دهد چه نوع فیلم‌برداری است. میتوانست به نظر می رسد با موتور جدید کار می کند.

این نمایش که The Cavern نام دارد، چیزی را نشان می دهد که مایکروسافت آن را “دارایی با کیفیت فیلم” می نامد. مایکروسافت گفت: «ده‌ها میلیون» چند ضلعی نمایش داده می‌شوند که می‌توانند در زمان واقعی نمایش داده شوند. این شرکت گفت که این امکان یک “جهش 100 برابری” از نظر کیفیت گرافیک را فراهم می کند.

نسخه ی نمایشی بسیار بسیار چشمگیر است و می توانید آن را در زیر تماشا کنید، اما به یاد داشته باشید که فقط “دارایی های تکنولوژی” را نشان می دهد و یک بازی یا چیزی نیست که حتی ممکن است در یک بازی با استفاده از فناوری Unreal Engine 5 امکان پذیر باشد. این ویدئو همچنین شامل یک نظر است. از کیت راینر از The Coalition، که در مورد نحوه همکاری مایکروسافت و Epic در این پروژه صحبت می کند.

Raynor در مصاحبه ای که در وبلاگ Xbox منتشر شد گفت که The Coalition “همه این تصاویر و انیمیشن های عالی” را دارد که قبلاً روی Xbox Series X اجرا می شود. دموهایی مانند این به ما امکان می دهد اطلاعات زیادی در مورد عملکرد UE5 بیاموزیم و فکر می کنم می توان گفت که ما قادر خواهیم بود چیزهای بسیار شگفت انگیزی را با این فناوری جدید ایجاد کنیم، “رینور گفت.

این ائتلاف هیچ پروژه تایید شده ای در دست اجرا ندارد، اما مسلم است که استودیو در حال ساخت بازی جدیدی از Gears است. در می 2021، به عنوان بخشی از انتقال شرکت به موتور جدید، استودیو گفت که “پروژه های جدید زیادی” در دست ساخت هستند که با کمک Unreal Engine 5 توسعه خواهند یافت.

این استودیو گفت: «تغییر به یک موتور جدید یک کار بزرگ است، بنابراین ما می‌خواهیم واضح باشیم که برای مدتی پروژه‌ها یا عناوین جدیدی را اعلام نخواهیم کرد.

Unreal Engine 5 امروز 5 آوریل به همراه یک جفت نمونه پروژه رایگان در اختیار عموم قرار گرفت. بیش از 85 استودیو بازی سازی به Unreal Engine 5 انتقال داده اند، از جمله CD Projekt Red برای بازی بعدی خود Witcher. Crystal Dynamics اعلام کرده است که Tomb Raider جدیدی در حال توسعه است که از Unreal Engine 5 نیز استفاده خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر، تمام بازی‌های Unreal Engine 5 را در گالری زیر مشاهده کنید.