منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توانایی های نیوکاسل در تریلر فصل 13 Apex Legends نشان داده شده است

توانایی های نیوکاسل در تریلر فصل 13 Apex Legends نشان داده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توانایی های نیوکاسل در تریلر فصل 13 Apex Legends نشان داده شده است

طبق معمول هفته قبل از شروع فصل جدید Apex Legends، Respawn Entertainment تریلر مقدماتی آخرین افسانه فصل 13 را منتشر کرده است. شکوه زرهی آن را می دهد و ویژگی های معمولی که طرفداران از این تریلرها انتظار دارند را می دهد – اما این بار یک پیچ و خم وجود دارد.

اولین چیزی که بیشتر طرفداران را جذب می کند، غیبت زنی است که رهبری Apex را بر عهده دارد، که راوی هر “Meet” بود. [Legend]”تریلری از شروع بازی در سال 2019. اما این بار آخرین افسانه ای که در بازی ها ظاهر می شود توسط مردی که او را بهتر می شناسد به جای مجری زن شادی که طرفداران با آن عادت کرده اند ارائه می شود. اگرچه ممکن است چنین باشد. نیوکاسل که از معرفی شدن توسط خواهر کوچکش خجالت می‌کشید، قطعاً پس از شبیه‌سازی مرگش و این باور که خواهرش برای همیشه رفته است، منتظر او بود.

در حال پخش: نیوکاسل را کشف کنید تریلر شخصیت های Apex Legends

ناامیدی بنگلور از برادرش در صدای تریلر قابل لمس است، اگرچه به نظر می رسد که او مطمئناً از اینکه می تواند ناامیدی خود را در رینگ تخلیه کند خوشحال است. او حتی می لغزد و تقریباً نیوکاسل را به جای نام مستعار Apex Games با نام واقعی خود صدا می کند زیرا او توانایی های خود را توصیف می کند.

نیوکاسل
نیوکاسل

مسئولیت: مجروح را بگیرید

نیوکاسل می تواند از سپر ناک داون خود استفاده کند و می تواند هم تیمی خود را به فاصله کوتاهی بکشد.

سپر موبایل نیوکاسل
سپر موبایل نیوکاسل

تاکتیکی: سپر موبایل

سپر انرژی طراحی شده که در سراسر میدان نبرد و به دنبال زمین حرکت می کند. تمام آسیب‌های ناشی از تیراندازی را مسدود می‌کند و نارنجک‌ها را منحرف می‌کند و می‌تواند در حین دویدن پرتاب شود.

دیوار قلعه نیوکاسل
دیوار قلعه نیوکاسل

نهایی: دیوار قلعه

به سمت متحد یا منطقه هدف بپرید یا سپر را در زمین بزنید تا یک دیوار قلعه مستحکم ایجاد کنید.

طرفداران Apex باید تا شروع فصل 13 در 10 می منتظر بمانند تا توانایی های نیوکاسل را برای خود آزمایش کنند، اما زمان کافی برای تجدید تاریخچه قبلی و تغییراتی وجود دارد که هم بر رژیم Stormpoint و هم حالت رتبه بندی در Apex Legends فصل 13 تأثیر می گذارد: نجات غریق

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.