منو سایت

تنوع دشمن God of War Ragnarok افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تنوع دشمن God of War Ragnarok افزایش یافته است

البته بازی God of War Ragnarok یک بازی بزرگتر و طولانی تر از نسخه قبلی خود خواهد بود و به تنوع بیشتری از دشمنان با قدرت ها و توانایی های مختلف نیاز دارد. برای ایجاد هیجان بیشتر برای بازی God of War Ragnarok، استودیو سانتا مونیکا تغییرات عمده ای را در قسمت مبارزاتی بازی و تنوع بیشتر دشمنان ارائه کرده است تا بازیکنان تجربه متفاوتی داشته باشند. بنابراین در شش ساعت اول بازی شاهد هیولاهای مختلفی خواهید بود که تعداد آنها همانند نسخه قبلی خواهد بود.

سازندگان بازی God of War Ragnarok در چهار سال گذشته تغییراتی را در مبارزات بازی ایجاد کرده اند. به گفته طراح اصلی کمپین، استفان اویاریجیوبی (Stephen Oyariživbie)، یکی از شدیدترین انتقاداتی که بازیکنان از God of War 2018 داشتند، تنوع بسیار محدود دشمنان برای مبارزه بود. او می گوید: «پس از انتشار آخرین نسخه این بازی، متوجه شدیم که بازیکنان به دنبال موجودات بزرگتر و مینی باس های متنوع هستند و سعی کردیم این بار آن را جدی بگیریم. در نتیجه، بازیکنان در این دنباله به هر 9 قلمرو سفر خواهند کرد و هر نقطه در فضای بازی دارای موجودات منحصربه‌فرد متناسب با محیط خواهد بود.»

دشمنان خدای جنگ راگناروک

افزایش تنوع دشمنان در بازی خدای جنگ راگناروک

قطعا یک نبرد در بازی است خدای جنگ راگناروک، مهم ترین قسمت آن محسوب می شود و این بار کریتوس با انواع موجودات بزرگ و کوچکی که کل صفحه را اشغال می کنند مبارزه خواهد کرد. به طوری که هر کدام از آنها ظاهر متفاوتی با یکدیگر دارند و سبک خاص خود را دارند. در حقیقت توسعه دهندگان God of War Ragnarok نمی خواهند بازیکنانی مانند کریتوس هنگام مبارزه با دشمنان احساس ناامیدی کنند. روبرتو کلمنته، انیماتور ارشد رزمی گفت: «وقتی برنده می‌شوید، احساس خوشحالی می‌کنید، نه به این دلیل که غیرممکن است، بلکه به این دلیل که سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز است».

در عین حال، بازیکنان باید استراتژیک عمل کنند و از محیط برای غلبه بر دشمنان خود استفاده کنند. Oyarijivbie می گوید، فلسفه طراحی سانتا مونیکا برای ایجاد دشمنان جدید، «در اصل تبدیل آنها به یک پازل جنگی شطرنج مانند است». بنابراین، باید آنها را با هدف، کاربرد و نقاط ضعف خاص خود به عنوان مهره های شطرنج در نظر بگیرید.

در حال حاضر مراحل ساخت نسخه جدید بازی God of War به پایان رسیده و طرفداران این بازی بی صبرانه منتظر دریافت آن پس از چهار سال انتظار برای آخرین نسخه از این فرنچایز هستند. این بازی در تاریخ 9 نوامبر برای PS5 و PS4 منتشر خواهد شد.

منبع: Thegamer