منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تمدید بعدی Hearthstone، یک قتل در قلعه سودیا، در 2 آگوست ارائه می شود

تمدید بعدی Hearthstone، یک قتل در قلعه سودیا، در 2 آگوست ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمدید بعدی Hearthstone، یک قتل در قلعه سودیا، در 2 آگوست ارائه می شود

تمدید بعدی Hearthstone، یک قتل در قلعه سودیا، در 2 آگوست ارائه می شود

پسوند بعدی Hearthstone یک راز قتل است که در سایت آخرین افزونه World of Warcraft قرار دارد. قتل در قلعه سدیم، بر اساس حمله Shadowlands، در 2 آگوست رخ می دهد. صحنه حول محور مرگ سر دناتریوس است که در شام خود کشته شد.

مثل همیشه، این افزونه تعدادی مکانیک و کلمات کلیدی جدید را معرفی می کند. برای اولین بار، Hearthstone دریافت خواهد کرد محل کارت‌هایی که در هنگام روی تخته به شما تقویت خوبی می‌دهند، اما باید با چرخش بین استفاده خنک شوند. بلیزارد می‌گوید Locations مانند Minions، Spells، Weapons و Heroes، افزودنی دائمی جدید برای Hearthstone خواهد بود.

در ضمن جدید کلمه کلیدی را القا کنید وقتی مینیون‌ها می‌میرند، کارت‌های در دست شما را تغییر می‌دهد، افکت‌های قدرتمندتر می‌شوند و حتی پس از تزریق کامل، آثار هنری جدیدی دریافت می‌کنند.

در مرکز معمای قتل، 10 مظنون افسانه‌ای قرار دارند که یکی از آن‌ها متعلق به هر کلاس از Hearthstone است، همه با انگیزه‌های خاص خود برای انجام بدترین قتل. و کارآگاه فوق العاده ای که سعی در حل این معما دارد کسی نیست جز مورلاک هلمز، مردی با ذره بین. به همه بازیکنانی که وارد می شوند، کارت افسانه ای Prince Renatal پاداش داده می شود که به شخصیت شما 10 سلامت بیشتر می دهد و 10 کارت دیگر به دسته شما اضافه می کند.

شما می توانید تمام نقشه های فاش شده در پست امروز را در زیر مشاهده کنید.

گالری

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.