منو سایت

تمام کراس پایان های Chrono و نحوه باز کردن قفل آنها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمام کراس پایان های Chrono و نحوه باز کردن قفل آنها

تمام کراس پایان های Chrono و نحوه باز کردن قفل آنها

تقریباً دوازده پایان Chrono Cross وجود دارد که می توانید قفل آنها را باز کنید، از شوم، احساساتی و تقریباً هر چیزی در این بین. برای اولین بار فقط می توانید به تعدادی از آنها دسترسی داشته باشید و دریافت بقیه نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد. اگر در حال بازی Radical Dreamers هستید، اگر می خواهید جایزه پلاتینیوم را بگیرید، باید همه آنها را بدست آورید.

کرونو کراس چند انتهای دارد؟

Chrono Cross حداقل 11 پایان دارد، اگرچه شما فقط در طول New Game + به بیشتر آنها دسترسی دارید. هنگامی که یک بار بازی را پاک کردید، این گزینه را دارید که هر زمان که بخواهید با Time Eater، آخرین رئیس، مبارزه کنید، و برنده شدن در نبرد در نقاط خاصی از داستان باعث پایان‌های جدید و غیر متعارف می‌شود – که یکی از آنها از نظر فنی فقط کافی است. یک جوک نسخه های توسعه دهندگان بازی.

چگونه می توان پایان واقعی Chrono Cross را بدست آورد

پایان واقعی نیاز به کمی کار دارد و شامل خود آیتم Chrono Cross است. شما باید از آن در نبرد علیه Time Devourer استفاده کنید، اما فقط در این صورت پرتاب یک عنصر از هر نوع در یک الگوی خاص. تجهیز عناصر سطح پایین برای کاهش زمان ریخته گری و جلوگیری از هرگونه وقفه ایده خوبی است. ترتیبی که باید رعایت کنید این است:

  • رنگ زرد
  • قرمز
  • سبز
  • فرزند پسر
  • مشکی
  • سفید

سپس از Chrono Cross استفاده کنید تا فوراً Time Eater را شکست دهید. اگر قطع شد، باید روند را دوباره شروع کنید.

این پایان می بیند که سرژ قبل از رسیدن به دنیای دیگری، اما بدون خاطراتش، به نقطه اصلی باز می گردد و با کید به پایان می رسد، که قسم می خورد که او را پیدا کند.

Chrono Cross چه مشکلی دارد؟

پایان بد کار می کند اگر شما بدون استفاده از Chrono Cross، Time Eater را شکست دهید، اگر چه فقط در صورتی که نبرد در فیلمنامه انجام شود. اگر بدون Chrono Cross در New Game + در طول یک سکانس دیگر آن را شکست دهید، به نظر نمی رسد پایان کار کارساز باشد. در این مرحله، سرژ با زمان خوار ارتباط برقرار می کند، اگرچه نشان داده می شود که کید هنوز در دنیای مدرن به دنبال او است.

انتهای کرنو کراس اضافی

این‌ها پایان‌های دیگری هستند که می‌توانید پس از بردن بازی برای اولین بار به دنبال آن‌ها باشید.

ژنرال کید

زمان خوار را شکست دهید قبل از بازدید از Viper Manorو پس از تغییر ابعاد، بچه موقعیت سیاهگوش را به دست گرفت و به یک رهبر نظامی مشهور جهانی تبدیل شد.

رویاپردازان جادویی

اگر نیکی و رازلی را در مهمانی خود داشته باشید و بدون رفتن به فورت دراگونیا، Time Eater را شکست دهید، این پایانی است که به دست خواهید آورد، اگرچه “تکمیل” ممکن است اوضاع را کمی طولانی کند. لینا و لیزا در کنسرتی با سرژ، نیکی، رازلی و کید شرکت می کنند و بس.

سربلندی و افتخار

زمان خوار را شکست دهید پس از نجات ریدل برای اولین باراما قبل از اینکه به آسایشگاه زاهدان برگردیم. در این مرحله، سرژ هنوز در بدن سیاهگوش است، اژدهاها جمع می شوند تا به تلاش های سیاه گوش بپیوندند و صحنه با رفتن کید و هارل به نبرد به پایان می رسد.

پایان متناوب A True Hero و A True Hero

این یکی دو تغییر دارد. اولین محرک اگر ددر حالی که سرژ هنوز مسموم است، Time Devourer را شکست دهید بعد از Viper Manor، و دومی اگر رئیس نهایی را شکست دهید بعد از درمان بچهاما قبل از بازدید از قلعه دراگونیا. هر دو انتها شبیه به هم هستند و کید، سرژ، پیر و چندین نفر دیگر را دنبال می‌کنند که نقش‌های متفاوتی را پس از نبرد نهایی به عهده می‌گیرند.

نقشه سرژ

نقشه سرژ در صورتی کار می کند که در بازی برنده شوید در حالی که سیاهگوش و سرژ هنوز رد و بدل می شوند. سرژ با کسانی روبرو می شود که مصمم به انتقام “اعمال شیطانی” او هستند، در حالی که سیاهگوش ناگهان محبوبیت بیشتری پیدا می کند و گروهی از پیروان را در دهکده نیمه انسان دارد.

کارنامه سرنوشت

پس از رفتن هارل، در ساحل اوپاسا با زمان خوار مبارزه کنید. شما خواهید دید که Lynx (مثل سرژ) در پایان Record of FATE را جذب می کند، بنابراین پایان خوبی نیست.

شب کهکشان

بعد از اینکه سرژ جسدش را پس گرفت، اما قبل از اینکه برج ترا به آسمان بلند شود، داریو را پیدا کنید و شکست دهید. کمی برنامه ریزی می خواهد و نیاز به نوریس و کارش در مهمانی دارد. یادداشتی را در اتاق تاج و تخت Viper Manor خواهید دید که شما را به جزیره Damned هدایت می کند. با نمک و فلفل مبارزه کنید، قفل را به عنوان یادگاری از آنها بگیرید، سپس به گروه ریدل بپیوندید و برای نبرد با داریو به جزیره فراموش شده سفر کنید.

پس از انجام این کار، برای مبارزه با Time Devourer به ساحل Opassa بروید. ژنرال وایپر یک یتیم خانه را باز می کند، اما وقتی دارک سرژ ظاهر می شود همه چیز آفتاب و گل سرخ نیست.

اعمال شیطانی

اگر قبل از اتمام برج Terra، Shala را شکست دهید و سپس با Time Eater مبارزه کنید، این پایان آغاز می شود. سیج به احضار یک اژدها کمک می کند تا بشریت را قبل از اینکه به کشتن سیاره ادامه دهند از بین ببرد.

اتاق برنامه نویس

از Egg of Time در ابتدای یک بازی جدید + برای مبارزه با Time Eater بلافاصله و فقط با استفاده از Serge استفاده کنید. شما خود را در اتاقی با NPC خواهید دید که به نام تیم سازنده نامگذاری شده است که حکایت هایی در مورد توسعه بازی ذکر می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.