منو سایت

تمامی نسخه های Modern Warfare II ۷۰ دلار قیمت دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمامی نسخه های Modern Warfare II ۷۰ دلار قیمت دارند

گیمرهای رایانه شخصی مانند کنسول های بازی ضروری هستند Modern Warfare II را بخرید هفتاد دلار بپردازید. این قیمتی است که برای نسل هشتم تایید شده و خبری از قیمت های مختلف برای نسخه های مختلف نیست. اکتیویژن پس از چند ناشر دیگر، به طور رسمی قیمت یک بازی کامپیوتری را به 70 دلار افزایش داد.

به گزارش پارسی گیم، Call of Duty Modern Warfare 2 با قیمت 70 دلار به دیگر بازی های رایانه ای می پیوندد. اسکوئر انیکس اخیرا بازی Final Fantasy VII Remake را به قیمت 70 دلار به فروش رساند و قیمت این بازی کامپیوتری را رسما افزایش داد. اکتیویژن نیز همین تصمیم را گرفت و به نظر می رسد که بازی با قیمت 60 دلار به پایان رسیده است. اسکوئر انیکس اعلام کرد که بازی Forspoken PC با قیمت 70 دلار عرضه خواهد شد.

در حال حاضر تنها سه بازی برتر را با قیمت های جدید به فروش می رساند. اما این قیمت در حال کاهش است و ناشران قیمت را به عنوان 2K افزایش می دهند. NBA 2K و Borderlands با قیمت 70 دلار برای کنسول های نسل بعدی به فروش می رسند. Call of Duty Vanguard برای نسل بعدی 70 دلار هزینه دارد و Electronic Arts همین کار را برای بسته در میانه دفاع Battlefield 2042 انجام داد.

قیمت Modern Warfare II

قیمت Modern Warfare II

پلی استیشن یکی از ناشری است که در ابتدا قیمت هفتاد دلار را انتخاب کرد. بازی های PS5 مانند Demon’s Souls با قیمتی جدید به فروش رسیدند. در حالی که بسیاری انتظار داشتند قیمت بازی های ایکس باکس افزایش یابد. مایکروسافت به 60 دلار متعهد باقی مانده است و در عوض بر بهبود سرویس بازی تمرکز کرده است. اگر همه ناشران با قیمت جدید به کار خود ادامه دهند. احتمالاً کل صنعت بازی با قیمت جدیدی روبرو خواهد شد.

Modern Warfare II پس از مدت ها غیبت از Call of Duty در استیم به این فروشگاه بازی بازمی گردد. کاربران رایانه های شخصی می توانند این بازی را با قیمت 70 دلار به لیست عنوان Steam خود اضافه کنند. گفتنی است پیش فروش مدرن Warfare 2 آغاز شده است و می توانید تا 7 مهرماه با تخفیفی ناچیز بازی را خریداری کنید. اکتیویژن Modern Warfare 2 را یک دوره جدید برای سری Call of Duty می نامد و انتظار می رود که موتور گرافیکی جدید تغییرات بزرگی در بازی ایجاد کند.

تمامی نسخه های Modern Warfare II ۷۰ دلار قیمت دارند

تریلر بازی Call of Duty Modern Warfare II منتشر شد

Call of Duty Modern Warfare II به نبردهای مدرن در سرتاسر جهان می پردازد و در ایران نیز کاربرد خواهد داشت. روند مشابه عناوین قبلی است. اما مکانیزم های جدیدی به کار گرفته شده است که سر و گردن بازی را نسبت به عناوین قبلی بالاتر می برد. اکتیویژن همچنین از راه اندازی Call of Duty Warzone 2 برای رایانه ها و کنسول های نسل هشتم و نهم رونمایی کرد.

منبع: GameSpot