منو سایت

تمامی بازی های سری Yakuza به پلی استیشن پلاس می آیند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمامی بازی های سری Yakuza به پلی استیشن پلاس می آیند

با نزدیک شدن به ماه آگوست، سونی از بازی های جدیدی برای سرویس پلی استیشن پلاس خود رونمایی کرد. این سرویس جدید ماهیت مشابه Game Pass دارد و میزبان بازی های قدیمی خواهد بود. همه بازی ها سریال یاکوزا شبیه ساز جرم و جنایت سگا به سرویس پلی استیشن پلاس در ژاپن اضافه شده است و هر هشت بازی این مجموعه را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

سونی در وب سایت خود از اضافه شدن بازی های Yakuza به پلی استیشن پلاس خبر داد. تمامی بازی های این سری که داستان هیجان انگیز Kazuma Kiryu را دنبال می کنند، از ماه آینده در دسترس خواهند بود. همچنین در میان عناوین رایگان ماه آگوست PlayStation Plus، Yakuza: Like A Dragon است که داستان ایچیبان کاسوگا را روایت می‌کند و با یک پیچ و تاب عجیب به مبارزات نوبتی بازمی‌گردد. این اثر نیز بدون خرید و تنها از طریق اشتراک ماهانه قابل تهیه است.

لازم به ذکر است Yakuza: Like A Dragon برای کلاس های Essential، Extra و Premium در دسترس خواهد بود. اما Yakuza 0 و Yakuza Kiwami 1 و 2 فقط برای دسته های Extra و Premium منتشر شده اند. سونی وعده داده است که بقیه بازی های این سری اواخر امسال اضافه خواهند شد و تاریخ دقیقی در حال حاضر اعلام نشده است. در حال حاضر، چهار بازی از این فرنچایز را می توان از ماه آینده دریافت کرد. لازم به ذکر است که هزینه اشتراک سرویس اضافی ماهیانه پانزده دلار می باشد.

سری بازی های Yakuza برای پلی استیشن پلاس

بازی های جدید پلی استیشن پلاس

در حال حاضر سونی تعداد بازی هایی که از ماه آینده به پلی استیشن پلاس اضافه می شود را مشخص نکرده است و خبرگزاری ها خواستار توضیح بیشتر هستند. همراه با دیگر بازی های Yakuza، Little Nightmares و Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 نیز به عنوان بازی های رایگان ماه آگوست در دسترس خواهند بود. مثل همیشه بازی های رایگان ماه رونمایی و سپس توسط سونی تایید شد. مایکروسافت اخیرا تمامی بازی های Yakuza را به Game Pass اضافه کرده است.

اولین بازی Yakuza در سال 2005 برای پلی استیشن 2 منتشر شد. این بازی اکشن ماجراجویی با عناصر نقش آفرینی و مکانیک های رزمی توانست در کنار داستان منحصر به فرد شخصیت هایی مانند Kazuma Kiryu در دل مخاطبان سراسر جهان بنشیند. استفاده از داستانی جذاب با شخصیت های واقعی، پر از گره ها و لحظات میخکوب کننده یکی از عناصر مهم این سریال است. تاکنون هشت بازی از این سری منتشر شده است و ریمستر اولین بازی ها در سال های 2016 و 2017 منتشر شد که با نام Kiwami شناخته می شدند.

سری بازی Yakuza به دلیل داستان منحصر به فرد و مراحل مختلف فرعی بسیار، بازیکنان را در دنیایی پر از جنایت غرق می کند. جدیدترین بازی های این سری از تغییرات شدید دوری نکردند و استودیو به مبارزات نوبتی بازگشت. در خبری دیگر اولین تصویر از بازی جدید یاکوزا منتشر شده است.

منبع: Kotaku