منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • تلاش‌های مقاومت فورتنایت – هفته هشتم: نوسانات انرژی در اطراف دریاچه لوت و موارد دیگر

تلاش‌های مقاومت فورتنایت – هفته هشتم: نوسانات انرژی در اطراف دریاچه لوت و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تلاش‌های مقاومت فورتنایت - هفته هشتم: نوسانات انرژی در اطراف دریاچه لوت و موارد دیگر

تلاش‌های مقاومت فورتنایت - هفته هشتم: نوسانات انرژی در اطراف دریاچه لوت و موارد دیگر

ما هفته 8 نبرد The Seven را با Imagined Order در Fortnite انجام دادیم و این هفته آنها Loopers را برای برخی از ماموریت‌های اصلی استخدام می‌کنند. همه آنها بسیار ساده هستند و یکی از اهداف فقط شنا کردن خوب است، اما هدف آخر می تواند بسیار دشوار باشد، پس مراقب باشید. کوله پشتی سنسوری در طول این جستجو انتخاب کنید – یا فقط این راهنما را بررسی کنید. هر یک از این چالش ها 23000 XP هزینه دارد و با چهار چالش، در مجموع 92000 XP را در طول ماموریت های مقاومت در این هفته بدست آورید.

Fortnite, Chapter 3, Season 2, Resistance Quests, Week 8

 • (مرحله 1/2) دستگاه را نزدیک یک پناهگاه یا طبل سنگی وصل کنید
  • (مرحله 2/2) گفتگو با Mancake، Bao Bros و Lil Whip – 23000 XP
 • (مرحله 1/2) دستگاه را نزدیک Daily Bugle یا The Joneses وصل کنید
  • (مرحله 2/2) زباله های اطراف Sanctuary را از بین ببرید (8) – 23000 XP
 • (مرحله 1/3) در دستگاه نزدیک Shifty Shafts یا Logjam Lumberyard یک پیوند بالا ایجاد کنید
  • (مرحله 2/3) جمع آوری سیگنال های تضعیف (3)
  • (مرحله 3/3) شنا در آب – 23000 XP
 • (مرحله 1/3) دستگاه را نزدیک Seven Outpost I یا Synapse Station وصل کنید
  • (مرحله 2/3) کوله پشتی لمسی را مجهز کنید
  • (مرحله 3/3) از کوله پشتی حسگر برای یافتن نوسانات انرژی در اطراف دریاچه لوت استفاده کنید – 23000 XP

هر یک از این چالش ها با هدف آشنای “اتصال یک دستگاه به بالا” شروع می شود، که هر کدام در منطقه متفاوتی از نقشه هستند. نشانگرهای نقشه زیر را برای هر دستگاه بالا ببینید.

آلبوم عکس

هر یک از این ماموریت ها، به جز آخرین مورد، کاملاً واضح است. شما به Butter Barn ( انبار بزرگ بین ایستگاه Synapse و Rocky Reels)، Coney Crossroads و Condo Canyon خواهید رسید تا با یکی از دوستان غذایی ما در همه جا صحبت کنید. سپس، برای تمیز کردن زباله‌ها، به Sanctuary بروید و به دنبال جعبه‌های پیتزا یا کیسه‌های زباله بگردید که با ابر متعفن قهوه‌ای نارنجی بیرون می‌آیند. با کلنگ خود به سطل زباله ضربه بزنید یا به آن شلیک کنید تا در مجموع هشت تکه زباله را از بین ببرید. تمام دستگاه های کاهش سیگنال در بالای سه تپه در گوشه شمال غربی نقشه، جایی که Logjam Lumberyard قرار دارد، قرار دارند. پس از جمع آوری هر سه سیگنال پارازیت، برای تکمیل این ماموریت به نزدیکترین بدنه آب شیرجه بزنید.

آلبوم عکس

آخرین تلاش جایی است که همه چیز سخت می شود – ما باید یک کوله پشتی با صفحه لمسی تهیه کنیم و نوسانات انرژی را در جایی نزدیک دریاچه لوت پیدا کنیم. دو کوله پشتی موجود است; یکی در جنوب برج های کج شده، دیگری در غرب آن. از میان درختان نزدیک نشانگر هدف نگاه کنید تا کوله پشتی لمسی سفید درخشان را پیدا کنید. آن را مجهز کنید و شروع به تماشای چراغ ها و گوش دادن به صدای بوق آن کنید. هر چه بیپ سریعتر و نور سبز روشن تر باشد، به نوسانات انرژی نزدیک تر می شوید.

آلبوم عکس

در نهایت، بین دو صخره در انتهای جنوب غربی دریاچه لوت، با نزدیک شدن به آن نوسانات انرژی ظاهر می شود. همانطور که به آن نزدیک می‌شوید و تعامل می‌کنید، آن را اسکن کنید، و Origin وارد ارتباط می‌شود و فریاد می‌زند که چقدر بد است و باید آموزه‌هایی را پیدا کند تا به عمق آنچه در حال رخ دادن است برسد.

آفرین، لوپر – شما به هفت نفر در مبارزه با IO برای یک هفته دیگر کمک کردید و امیدوارم راه طولانی را در این روند پیموده باشید. مطمئن شوید که از تغییرات به‌روزرسانی جدید با یادداشت‌های اصلاحی اینجا آگاه هستید، یا جشنواره جدید فیلم Short Nite را که به زودی به جزیره بازمی‌گردد، بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.