منو سایت

تغییرات گرافیکی GTA V در کنسول های نسل نهم را مشاهده کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تغییرات گرافیکی GTA V در کنسول های نسل نهم را مشاهده کنید

پروژه GTA V (Grand Theft auto V) به قدری موفق بود که همچنان هر ماه در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های بریتانیا و آمریکا قرار دارد و البته Rockstar Games هنوز پتانسیل بالایی دارد. بازی های این بازی قابل اعتماد هستند و به همین دلیل بخش آنلاین آن به روز رسانی های مداوم دریافت می کند و این یکی از جالب ترین اتفاقات صنعت بازی است. همانطور که اشاره کردیم، موفقیت این بازی پس از گذشت تقریباً یک دهه همچنان ادامه دارد و سازنده نمی خواهد فقط از پتانسیل این بازی استفاده کند و آن را از دست بدهد.

به تازگی تصاویر و ویدیوهای زیادی با کیفیت گرافیکی بازی GTA V بر روی کنسول های نسل نهم پلی استیشن 5 (PS5) و Xbox Series X و S (XBOX Series X و S) توسط خود Rockstar Games منتشر شده است. ثابت شده است که این یک پیشرفت بزرگ نسبت به کنسول‌هایی مانند Xbox One (XBOX ONE) و PlayStation 4 (PS4) است که می‌توانید جزئیات بیشتری را در سایت PlayMag بخوانید و ببینید.

گرافیک GTAV تصاویر سری پلی استیشن 5 و ایکس باکس ایکس را تغییر می دهد

در زیر می توانید تصاویری را مشاهده کنید که به تازگی با تغییرات گرافیکی این بازی نسبت به نسخه های قبلی به صورت رسمی منتشر شده است. همچنین لازم به ذکر است که یک ویدیوی گیم پلی 30 دقیقه ای منتشر شده است که می توانید با مراجعه به صفحه یوتیوب Rock Star Games آن را مشاهده کنید.

علاوه بر این، طبق گزارش های موجود، به نظر می رسد این بازی توانایی ثبت 60 فریم در ثانیه را دارد.

GTAV در کنسول های نسل نهم
GTAV در کنسول های نسل نهم
GTAV در کنسول های نسل نهم
GTAV در کنسول های نسل نهم
GTAV در کنسول های نسل نهم
GTAV در کنسول های نسل نهم

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

دوستان عزیز لطفا نظرات خود را در مورد تغییرات گرافیکی GTAV در کنسول های نسل نهم نسبت به کنسول های نسل قبل و نسخه های قبلی به اشتراک بگذارید.
همچنین به من بگویید که آیا این اقدام ستاره راک پول درآورده است یا خیر؟ (به دلیل انتقاد از این شرکت)

منبع: بازی Mag

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 0 میانگین: 0]