منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تغییرات در نقشه Fortnite در فصل 3، فصل 3: قطار پارک تفریحی، طوفان و موارد دیگر

تغییرات در نقشه Fortnite در فصل 3، فصل 3: قطار پارک تفریحی، طوفان و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تغییرات در نقشه Fortnite در فصل 3، فصل 3: قطار پارک تفریحی، طوفان و موارد دیگر

در فصل 3 Fortnite، تغییرات نقشه متناسب با موضوع جدید طراحی شده است: Vibin ‘. این به این معنی است که رسما یک لوپر تابستانی داغ است و حال و هوای تابستانی با قدرت کامل بازگشته است، همانطور که هر ماه ژوئن در طول بازی انجام می دهد. در جزیره، این فصل برای خلق و خوی خوب با تعدادی از تغییرات شیک نقشه جدید، از جمله قطار وحشی، جنگل سرسبز و درخشان، و مکانیک های جدید برای تغییر و بهبود شیوه بازی Fortnite شکل می گیرد. وقتی نوبت به نقشه جدید فورتنایت می‌رسد، در اینجا به چه چیزی توجه کنید.

تغییرات در نقشه فصل 3 Fortnite

دو مکان جدید با نام و چندین مکانیک جدید یا قدیمی در این فصل در بازی موجود است. بیایید همه چیز را تکه تکه کنیم.

در حال پخش: تریلر بازی فورتنایت، فصل 3، فصل 3

مکان جدید: Reality Falls

این مکان کاملاً جدید جایگزین کمپ Cuddle در این فصل شده و آن را پر جنب و جوش می کند. جنگلی تقریباً جادویی، اشباع شده از رنگ‌های سرد مانند آبی، فیروزه‌ای و بنفش، برای تطابق با احساسات عجیب و غریب و شگفت‌انگیز فصل پدید آمد. قارچ های جهنده پیدا خواهید کرد. از درخت مرکزی واقعیت بذرها پراکنده می شوند. تو می توانی گیاه واقعی دانهسپس رشد نهال های واقعیت را از بازی به بازی دیگر تماشا کنید – چیزی شبیه به چادرهای بازی. همانطور که از نهال خود مراقبت می کنید و آن را از دور به دور دیگر وجین می کنید، می توانید طعمه های بهتر و بهتری را جمع آوری کنید و در نهایت حتی سلاح های افسانه ای را مستقیماً از زمین بیرون بکشید. جادوی باغبانی!

مکان جدید: غار ریو

مکان جدید بزرگ دیگر در این فصل غار ریو است. با پیروزی Imagined Order، مرکز فرماندهی مرکزی سابق این گروه به یک کلوپ شبانه 24 ساعته تبدیل شد. برای یافتن چوب های درخشنده، موسیقی سینه و زمین رقص، جایی که می توانید تمام احساسات خود را آزاد کنید، به آنجا مراجعه کنید.

وسایل نقلیه جدید: ترن هوایی اسکروبالر و وسیله نقلیه بالر

با بازگشت به جزیره برای اولین بار در بیش از یک سال، وسایل نقلیه Ballers، مانند همستر وجود دارد که شما و خدمه خود می توانید سوار آن شوید. آنها به روز شده اند و اکنون روی آب و باتری کار می کنند، بنابراین باید میزان شارژ خود را پیگیری کنید. یک راه ساده تر برای سفر در فصل 3 از طریق Screwballer است، یک قطار وحشی در یک پارک تفریحی که در اطراف جزیره امتداد دارد. می توانید Baller خود را مستقیماً به پد وصل کنید و با سرعتی هیجان انگیز برای خارج شدن از طوفان حرکت کنید.

دو نام جدید در فصل 3 بازی Fortnite وارد شدند.
دو نام جدید در فصل 3 بازی Fortnite وارد شدند.

گالری

بیماری طوفانی

طوفان در فصل 3 فورتنایت قوی‌تر می‌شود و اکنون ماندن در طوفان برای مدت طولانی، که به صورت تجمعی روی نقشه اندازه‌گیری می‌شود، منجر به بیماری طوفان می‌شود، یک اثر مسموم کننده که سرعت آسیب طوفان به شما را تسریع می‌کند. به طور خلاصه، شما دلیل بیشتری برای خارج شدن از طوفان نسبت به قبل خواهید داشت. در حالت ایده‌آل، وسایلتان را جمع کرده و قبل از اینکه روی پاشنه‌هایتان فشار بیاورد، آنجا را ترک کنید. Storm Sickness به محض خروج از Storm متوقف می‌شود، اما اگر دوباره وارد سیستم شوید، به‌طور خودکار از سر می‌گیرد، مشروط بر اینکه قبلاً خطا را گرفته باشید.

حیوانات سواره

برای اولین بار، گرگ ها و گرازهای وحشی را می توان آپلود کرد تا به شما کمک کند سریعتر سفر کنید. شما حتی می توانید اشیاء را پرتاب کنید و از پشت به سلاح شلیک کنید – خوشبختانه جوجه ها از این تجربه در امان هستند. به نظر نمی رسد که شما حتی برای سوار شدن به این حیوانات نیازی به اهلی کردن آنها ندارید، اگرچه ممکن است لازم باشد برای سوار شدن به پشت گرگ از گاز گرفتن آن جلوگیری کنید.

در طول فصل می توان انتظار داشت که مناظر و صداهای جدید بیشتری به جزیره بیاید. در ضمن، درامامین را فراموش نکنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل جدید، اسلحه های جدید فورتنایت در فصل 3 را بررسی کنید یا در اینجا کاملاً همه چیز جدید در فصل 3 فورتنایت را کشف کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.