منو سایت

تغییرات اساسی در سیستم تیراندازی و کار تیمی پابجی موبایل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تغییرات اساسی در سیستم تیراندازی و کار تیمی پابجی موبایل

توسعه دهندگان پاب موبایل در قسمت جدید Dev Talk که یک رویداد اجتماعی برای پاسخ به سوالات طرفداران است؛ آنها تغییرات مهمی را در بدنه بازی PUBG Mobile فاش کردند. گفتگوی توسعه دهندگان نشان داد که تغییرات مهمی در به روز رسانی های آینده ایجاد خواهد شد. سازندگان در حال یافتن راه هایی برای بهبود کار تیمی هستند، بنابراین سیستم محاسبه KDA و تیراندازی در حال تغییر است تا همکاری سایر اعضای تیم در کشتن دشمن را در نظر بگیرد.

یکی از ویژگی های اصلی تیراندازهای موبایل و کامپیوتر، در نظر گرفتن کار گروهی در محاسبات نهایی است. به عنوان مثال، اگر بازیکن بتواند عمر حریف را کاهش دهد. اما اگر او را نکشد در کشتن دشمن شریک است و امتیاز به او داده می شود. اما این مشکل در داخل پابجی موبایل اعمال می شود. اما گیم پلی بازی به گونه ای است که کار گروهی در نتایج نهایی آنطور که باید به چشم نمی آید. این مشکل قرار است به زودی حل شود.

توسعه دهندگان گفتند که تغییر جدید ممکن است در KDA خیلی طولانی نباشد. اما آنها راهی برای بهبود تجربه بازیکن پیدا خواهند کرد. در حال حاضر، بازیکنان Pabji Mobile علاقه ای به همکاری برای کشتن حریف ندارند زیرا تلاش های آنها نادیده گرفته می شود. آنها ترجیح می دهند به تنهایی با دشمن روبرو شوند. نتایج نهایی فقط تعداد کشته شدگان را نشان می دهد و این باعث تغییر رفتار هم تیمی ها شد. گزارش های زیادی مبنی بر شلیک هم تیمی ها به یکدیگر وجود دارد تا بتوانند حریف را به تنهایی بکشند و هیچ کس دیگری نتواند در این روند شرکت کند.

آپدیت سیستم تیراندازی موبایل پابجی

سیستم صوتی Pabji Mobile بهبود یافته است

تغییر سیستم تیم پابجی موبایل می تواند ارتباط بین اعضای گروه را افزایش دهد. آنها دیگر نیازی به بحث در مورد ارقام نهایی نخواهند داشت و تلاش هر بازیکن در نهایت محاسبه خواهد شد. اگر بازی را یک سیستم پیچیده در نظر بگیریم; مهم این است که این سیستم در نهایت نتایج قابل توجهی داشته باشد و تمام تلاش ها و اقدامات در نظر گرفته شود. در غیر این صورت سیستم بازی درست می شود و بازیکن نیازی به برقراری ارتباط با هسته بازی نخواهد دید.

توسعه دهندگان همچنین در مورد بهبود فضای موبایل PubJi صحبت کردند. سیستم چت صوتی درون بازی میزبان صحبت های نژادپرستانه و ناپسند است و بازیکنان مدت هاست از این موضوع شکایت دارند. ایجاد یک محیط مسموم و آزاردهنده همراه با خشونت باعث شد تا بازیکنان در هنگام اشتباه تمام تلاش خود را انجام دهند. چنین رفتاری بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد و توسعه دهندگان در حال بهبود هوش مصنوعی برای تشخیص صدا و کلمه هستند تا به طور خودکار حساب های بازیکنان را مسدود کنند.

منبع: GamingOnPhone