منو سایت

تعداد کاراکترها و اندازه نقشه GTA 6 کاهش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد کاراکترها و اندازه نقشه GTA 6 کاهش یافته است

بازار شایعات بازی GTA 6 این بازی در حال گرم شدن است و هر هفته گزارش جدیدی در مورد یک بازی منتشر می شود که هنوز سال ها باقی مانده است. آخرین اخبار مربوط به بازی حکایت از قهرمان اصلی بازی GTA VI دارد و این که زنی از آمریکای لاتین در آن نقش خواهد بود. بازی همچنین دارای دو شخصیت اصلی است. اما گزارش جدید مشخص می کند که ابعاد بازی گسترده تر است و با چهار شخصیت اصلی و همچنین سه شهر بزرگ روبرو هستیم. اما ساخت چنین بازی جاه طلبانه ای ممکن نبود و به همین دلیل نقشه GTA 6 کوچکتر از GTA V طراحی شد.

شهر اصلی GTA 6 یک نمونه خیالی از میامی آمریکا است و به Vice City مدرن سفر خواهیم کرد. اما سوال اینجاست که این شهر چقدر خواهد بود؟ Axios Gaming مدعی است که Rockstar طراحی اصلی بازی را ویرایش کرده است و ما با یک شهر کوچکتر روبرو هستیم. اما تعداد ساختمان های قابل دسترسی بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که GTA V اولین نسخه از این سری محبوب بود که از چند شخصیت اصلی پشتیبانی می کرد و راک استار سعی کرد این روند را در مقیاس بزرگ تری تکرار کند.

Tolito می گوید اندازه و نقشه GTA 6 برای کاهش حجم کاری سنگین توسعه دهندگان و همچنین سرعت بخشیدن به تولید بازی کاهش یافته است. این خبر مصادف است با گزارش هایی از مشکلات تولید GTA VI و اینکه Rockstar از زمان شروع تولید چندین بار پروژه را بازتعریف کرده است. بلومبرگ گزارش داد که تعدادی از توسعه دهندگان به دلیل طولانی شدن روند توسعه راه خود را از Rockstar جدا کرده اند و به آخرین تصمیمات معترض هستند. Rockstar ترجیح می دهد نقشه و داستان GTA 6 را با آپدیت ها و DLC های جدید گسترش دهد.

نقشه بازی GTA 6

پایتخت gta 6

در حال حاضر تنها یک شهر وجود دارد و اندازه آن عادی خواهد بود. اما سرنخ ها از ثروت این شهر می گوید. فرض بر این است که بازی جدید دارای بخش آنلاین گسترده تری خواهد بود و آب و هوای گرمسیری بر محیط تأثیر می گذارد و همچنین بیشتر ساختمان ها قابل پیاده روی هستند. در واقع باید محتوای بیشتری در شهر اصلی گنجانده شود. از سوی دیگر حضور دو شخصیت اصلی امکان روایت داستانی به هم پیوسته را افزایش می دهد. دیدیم که داستان GTA V با گره‌های زیادی گره خورده بود و پرداختن به شخصیت‌های مختلف باعث شد تا بازیکنان از داستان اصلی دور شوند.

هدف Rockstar ایجاد ارتباط نزدیک بین دو قهرمان GTA VI است و به احتمال زیاد محتوای بازی مانند بازی قبلی خواهد بود. اما DLC و آپدیت جدید به گسترش شهر و حتی اضافه کردن مراحل جدید داستان کمک می کند. نقشه اصلی GTA 6 با گذشت زمان گسترش می یابد و بخش آنلاین با محتوای سرگرم کننده تر بهتر از GTA Online خواهد بود. در خبری دیگر، رادیو آنلاین GTA از راه اندازی Grand Theft Auto 6 در هفته آینده خبر می دهد.

منبع: PCGAMESN