منو سایت

تعداد دانلودهای Call of Duty Mobile بیش از 650 میلیون بار بوده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد دانلودهای Call of Duty Mobile بیش از 650 میلیون بار بوده است

آخرین اخبار از بازی داستان گذر را روایت می کند سرعت دانلود بازی Call of Duty Mobile از 650 میلیون بار این موضوع به طور رسمی توسط اکتیویژن بلیزارد اعلام شد و تقریبا یک سال پس از انتشار بازی، تعداد بازیکنان Call of Duty Mobile هر روز در حال افزایش است. آخرین باری که Activision آمار رسمی رسانه ها را منتشر کرد، حجم دانلود بازی از گوگل پلی و اپ استور 500 میلیون بار اعلام شد.

به گزارش پارسی گیم، افزایش سریع تعداد دانلودهای Call of Duty Mobile در سال گذشته به دلیل عرضه این بازی در چین رخ داد. دریافت مجوز از دولت چین در نهایت منجر به اضافه شدن بازیکنان چینی به Call of Duty Mobile شد و شرکت چینی Tencent به میزان قابل توجهی درآمد بازی را افزایش داد. اکتیویژن در گزارش مالی خود برای سال 2021 اعلام کرد که هزینه مصرف کنندگان «بیش از 1 میلیارد دلار» بوده است و استودیو TiMi به عنوان سازنده بازی، پردرآمدترین استودیوی بازی را انتخاب کرد.

دانلود Call of Duty Mobile

دانلود Call of Duty Mobile

در آن زمان، اکتیویژن اعلام کرد که تعداد بازیکنان ماهانه Call of Duty Mobile به تعداد بازیکنان PC و کنسول رسیده است، به این معنی که کاربران موبایل علاقه بیشتری به این بازی دارند. نسخه رایگان Call of Duty Mobile تاثیر بسزایی در دانلود و درآمد بازی داشته است. بر اساس موفقیت خود، اکتیویژن تصمیم گرفت تا Call of Duty Warzone Mobile را معرفی کند. این بازی مدتی پیش برای اندروید و آیفون معرفی شد. این نسخه جداگانه Varzon برای دستگاه های تلفن همراه خواهد بود و احتمالا تعداد بازیکنان جدید این سری را به رکورد جدیدی سوق خواهد داد.

طبق گزارش منتشر شده، 50 میلیون بازیکن Call of Duty در سال گذشته این فرنچایز را ترک کردند. به گفته اکتیویژن، شکست Vanguard به دلیل انتخاب فضای جنگ جهانی دوم بود. این شرکت آمریکایی سال گذشته از ایجاد استودیو موبایل برای توسعه بازی های Call of Duty برای دستگاه های تلفن همراه خبر داد. ورزون موبایل اولین پروژه ای است که این استودیو اجرا خواهد کرد.

Call of Duty Mobile با بیش از 650 میلیون دانلود در سه سال اخیر در سراسر جهان موفقیت داشته است که نشان دهنده محبوبیت بسیار زیاد این بازی است. اکتیویژن بلیزارد چندین پروژه موبایل دیگر در دست ساخت دارد. Diablo Immortal در تاریخ 2 ژوئن منتشر می شود و به تازگی موبایل Warcraft برای اندروید و iOS معرفی شده است.

منبع: VGC