منو سایت

تعداد بازیکنان همزمان MultiVersus به بیش از 140 هزار نفر رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان MultiVersus به بیش از 140 هزار نفر رسید

بازی مبارزه ای Warner وارد مرحله آزمایشی شده است و نسخه بتا این بازی صدها هزار کاربر را در استیم جذب کرده است. تعداد بازیکنان همزمان MultiVersus بیش از 140000 نفر در Steam از مرز عبور کرده اند و نظرات مثبت زیادی در مورد بازی و روند آن ارسال شده است. نسخه بتای عمومی بازی چند روزی است که شروع شده و برای کاربران رایانه های شخصی آماده دانلود رایگان است.

به گزارش پارسی گیم، بازی MultiVersus در یک روز چهارمین بازی محبوب استیم شد. نسخه PC بازی رایگان Warner رکورد 140,868 بازیکن همزمان و رشد را تجربه کرد. استقبال از بازی به گونه ای بود که سرورها برای مدت کوتاهی از کار افتاده بودند. آمارهای فعلی نشان می دهد که اثر جدیدی در شرف اضافه شدن به لیست بهترین بازی های رایانه شخصی است.

برای درک بهتر این رقم، بهتر است به تعداد بازیکنان آنلاین محصولات دیگر نگاهی بیندازیم. Apex Legends 119000 بازیکن دارد و حدود 269000 نفر Lost Ark را تجربه می کنند. در همان زمان، بیش از نیم میلیون نفر Dota 2 و Counter Strike بازی می کنند. با این حساب موفق باشید نسخه بتا بازی MultiVersus در روز اول، شگفت انگیز در نظر گرفته می شود. این رکورد با نظرات و نقدهای مثبتی روبرو شده است و با اثری روبرو هستیم که دائماً نام آن را خواهید شنید و خواهید دید.

بازی MultiVersus بتا

نسخه بتا بازی MultiVersus

لازم به ذکر است که نسخه آزمایشی محدود بازی در اختیار افراد خاصی قرار گرفت و شاهد بودیم که 60 هزار نفر به صورت همزمان بازی را تجربه کردند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، بازی MultiVersus بیش از هر بازی مبارزه ای تن به تن در تاریخ استیم است و هیچ بازی مشابه دیگری موفق به ثبت چنین رکوردی نشده است. پس از انتشار نسخه محدود، شرکت وارنر تصمیم گرفت این بازی را برای بازیکنان آمریکایی، اروپایی و استرالیایی منتشر کند و در نهایت این بازی در دسترس عموم قرار گرفت.

نسخه دمو MultiVersus در حال حاضر برای رایانه های شخصی و همچنین کنسول های بازی منتشر شده است. این بازی از cross play پشتیبانی می کند و بازیکنان از تمام پلتفرم ها می توانند با یکدیگر بازی کنند. در حال حاضر تنها 17 کاراکتر، هفت نقشه و هشت حالت اصلی موجود است و هدف دریافت بازخورد برای حل مشکلات است. تاریخ انتشار نسخه نهایی مشخص نیست. اما بازی کاملا رایگان و تنها راه کسب درآمد خواهد بود. من وسایل تزئینی میفروشم

بازی مبارزه ای وارنر پر از شخصیت های آشنا از جمله تام و جری است. ریک و مورتی نیز به MultiVersus رسیدند و شایعاتی در مورد حضور گندالف وجود داشت. اما تمام فایل های مربوط به آن حذف شد. فقط چند روز فرصت دارید تا این بازی را به صورت رایگان امتحان کنید.

منبع: VGC