منو سایت

تعداد بازیکنان همزمان استری به 60000 نفر رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان استری به 60000 نفر رسیده است

طبق آخرین اخبار بازی، آمار بازیکنان همزمان استری اعلام شد. بر این اساس بیش از 60 هزار نفر به طور همزمان نسخه PC بازی Star را تجربه کرده اند.

در مدت کوتاهی که از انتشار Stray می گذرد، این محصول استودیو BlueTwelve به موفقیت های زیادی دست یافته است. او در این شغل کنترل گربه ای را به دست می گیرد که از خانواده اش جدا شده است و باید راهی برای بازگشت به خانه در دنیایی پر از ربات ها و باکتری های خطرناک پیدا کند. این بازی با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد و توانست امتیاز 84 (نسخه پلی استیشن 5) را در وبسایت متاکریتیک کسب کند.

در کنار منتقدان، بازیکنان نیز با آغوش باز از استری استقبال کرده اند. طبق آمار درج شده در فروشگاه استیم، بازی مذکور در روز اول عرضه توانسته ۶۲۹۶۳ بازیکن همزمان را به خود جذب کند. از این نظر بازی استر به عنوان موفق ترین محصول در میان آثار Annapurna Interactive شناخته می شود. از جمله آثاری می توان به Apex Legends، FIFA 22 و GTA V اشاره کرد که تعداد بازیکنان بیشتری نسبت به Stray دارند. با توجه به مخاطبان گسترده این سه اثر، تعداد بازیکنان آن ها بیشتر از بازی استر است که چندان عجیب و غافلگیرکننده نیست.

بازیکنان همزمان بازی Stray

بازی گربه ولگرد به شیوه ای واقع گرایانه طراحی شده است

به گفته Benji-Sales تحلیلگر مستقل بازار، Stray به راحتی رکورد Annapurna Interactive را برای بازیکنان همزمان در Steam شکسته است. بازی Twelve Minutes قبلا با 8021 بازیکن همزمان این رکورد را در اختیار داشت. پس از این دو بازی Outer Wilds (7936 بازیکن همزمان)، Neon White (3277 بازیکن همزمان) و Journey (1757 بازیکن همزمان) قرار دارند.

Stray که توسط BlueTwelve، یک استودیوی کوچک در فرانسه ساخته شده است، اخیراً برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی منتشر شده است. علاقه مندان می توانند این اثر را به قیمت 30 دلار از فروشگاه های پلی استیشن و استیم خریداری کنند. همچنین لازم به ذکر است که بازی Ester از روز اول عرضه به سرویس پلی استیشن پلاس اضافه شده است و مشترکین سطوح Extra و Premium می توانند بدون هزینه اضافی آن را امتحان کنند.

آیا بازی استر را تجربه کرده اید؟ نظر شما در مورد تعداد بازیکنان همزمان در Stray چیست؟ به نظر شما مهمترین نقطه قوت این اثر که بیش از 60 هزار بازیکن را به طور همزمان جذب کرده است چیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle