منو سایت

تعداد بازیکنان روز اول Spider-Man کمتر از God of War بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان روز اول Spider-Man کمتر از God of War بود

بازی Marvel Spider-Man شروع خوبی روی پلتفرم رایانه شخصی داشت و توانست رکوردهای جدیدی را به ثبت برساند. حدود 60000 نفر همزمان بازی را از طریق Steam تجربه کردند که حدود ده هزار نفر کمتر از روز اول عرضه God of War است. Marvel Spiderman در حال حاضر دومین بازی محبوب سونی از نظر تعداد بازیکنان همزمان است.

به گزارش پارسی گیم و طبق آمار منتشر شده توسط SteamDB، تعداد بازیکنان همزمان مارول اسپایدرمن در روز اول حدود 64893 نفر است. این رقم برای سونی موفقیت بزرگی محسوب می شود و بار دیگر نشان داد که کاربران استیم علاقه زیادی به تجربه بازی های پلی استیشن دارند. مرد عنکبوتی مارول در تکرار عرضه God of War ناکام ماند و تعداد بازیکنان همزمان این اثر در روز اول به 73529 نفر رسید. این رقم در هفته اول ثابت ماند.

بازی Horizon Zero Dawn در زمان انتشار حدود 56 هزار بازیکن آنلاین را به خود جذب کرد و بازی Days Gone تنها 27450 نفر را جذب کرد که کمترین رقم در بین آنهاست. نسخه PC بازی Spider-Man توسط استودیو Nixxes تولید شده است. این اولین پورت رسمی این استودیو برای سونی بود و طبق بررسی ها، بهترین بازی سونی برای رایانه های شخصی منتشر شده است و مشکلات کمتری نسبت به بازی های قبلی دارد. پشتیبانی از Steam Deck نیز ارزش تجربه بازی را افزایش داده است و می توان آن را در هر مکانی بازی کرد.

تعداد بازیکنان مرد عنکبوتی مارول

به Marvel’s Spider-Man خوش آمدید

لازم به ذکر است که بازی Miles Morales نیز در دست ساخت است و نسخه PC آن نیز در ماه های آینده منتشر خواهد شد. با سوختن موتور Nixxes و تخصص آنها در حمل و نقل، انتظار می رود عناوین بیشتری به Steam بیایند. مدیر استودیو Insomniac Games می گوید به لطف Nixxes، آنها بازی های Spider-Man را برای رایانه شخصی کاملاً بهینه کرده اند. بررسی فنی نشان داد که این پورت نسبت به بازی های قبلی کیفیت بهتری دارد و سازنده به خوبی مسئولیت خود را انجام داده است.

در مورد تعداد بازیکنان همزمان مرد عنکبوتی مارول نیز باید گفت که این اثر از طریق فروشگاه اپیک گیمز نیز منتشر شده است و شاید همین موضوع مانع از ثبت رکورد جدیدی شده است. لازم به ذکر است که کمتر از نیم ساعت پس از انتشار، کرک Marvel Spiderman منتشر شد و در چند روز گذشته افراد زیادی اقدام به دانلود نسخه های بوتلگ کرده اند. سونی خود را برای بازی های آینده آماده می کند و این بار نوبت به بازی های Last of Ace و Uncharted 4 می رسد که منتظر آن ها برای PC بودیم.

منبع: VGC