منو سایت

تصویر GTA 6 در نسخه ریمستر شده GTA San Andreas می باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصویر GTA 6 در نسخه ریمستر شده GTA San Andreas می باشد

در سال‌هایی که از انتشار GTA 5 می‌گذرد، بازیکنان مشتاقانه به هر گوشه‌ای سرازیر می‌شوند تا اطلاعاتی درباره GTA 6 پیدا کنند. اما به نظر می‌رسد که افشاگری جدیدی درست در مقابل چشمان بازیکنان قرار گرفته و مورد توجه قرار نگرفته است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یکی از کاربران توییتر اعلام کرد که تصویری از GTA 6 را در نسخه ریمستر شده GTA San Andreas پیدا کرده است.

سری GTA بدون شک محبوب ترین سریال تاریخ بازی های ویدیویی است. این سریال مسیر زیادی را در زندگی او طی کرده است. مدت زیادی از انتشار جدیدترین بازی GTA می گذرد و در سال های اخیر راک استار تمرکز خود را بر گسترش بازی آنلاین GTA گذاشته است. البته در سال های اخیر شایعاتی مبنی بر انتشار بازی بعدی سری GTA یعنی GTA 6 در رسانه های مختلف منتشر شده است.

مدت ها پیش، اوایل سال جاری، Rockstar اعلام کرد که بازی بعدی از سری GTA در دست ساخت است. معرفی این اثر یکی از عجیب ترین اقدامات تاریخ این شرکت است. Rockstar در یک توییت ساده GTA 6 را معرفی کرد. این شرکت اعلام کرد که بازی بعدی سری GTA جاه طلبانه تر خواهد بود و اطلاعات و جزئیات بیشتری در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. از زمان انتشار این توییت، GTA 6 در سکوت خبری به سر می برد.

به گفته یکی از کاربران توییتر Matheusvictorbr یکی از معماهای بازی GTA San Andreas حل شده است. به گفته وی، منابع مختلف تایید کرده اند که تصویر بازی GTA San Andreas مربوط به اثر بعدی سری GTA است. وی همچنین اضافه کرد که احتمالا این تصویر مربوط به یکی از لوکیشن های GTA 6 است.این لوکیشن از شهر هالیوود فلوریدا الهام گرفته شده است.

عکس GTA 6 (GTA 6) در GTA San Andreas

لوکیشن بازی GTA 6 در شهر هالیوود واقع شده است

برای کسانی که از هرگونه اطلاعات مرتبط با GTA 6 شگفت زده می شوند، اظهارات Matheusvictorbr هیجان انگیز است. وقتی بازیکنان بارها او را تماشا کردند، اما توجهی به او نکردند، تعجب آور بود. امیدواریم این بازی GTA San Andreas Easter Egg منجر به انتشار اطلاعاتی در مورد بازی GTA 6 شود.

نظر شما در مورد تصویر GTA 6 در GTA San Andreas چیست؟ آیا این ممکن است توجه شما را جلب کند؟ فکر می کنید راک استار چه زمانی اولین نمایش بازی GTA 6 خود را منتشر خواهد کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers