منو سایت

تصویر جدیدی از استارفیلد منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصویر جدیدی از استارفیلد منتشر شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تصویر جدیدی از Starfield در آستانه برگزاری Summer Game Fest 2022 و رویداد مشترک Xbox و Bethesda منتشر شد.

هر سال اولین جمعه ماه می به عنوان روز ملی فضا شناخته می شود. این روز امسال مصادف با 6 می (6 مه) بود. بدون شک گیمرهایی که کارهای فضایی انجام می دهند این روز را به راحتی نمی گذرانند. اعضای تیم بازی سازی Bethesda Starfield از جمله بازی سازانی هستند که روز ملی فضا را با انتشار تصویر جدیدی از بازی جشن گرفتند.

تصویر جدید بازی استارفیلد شخصیتی را نشان می دهد که لباسی خاص پوشیده و در حال بررسی یک غاز است. در کنار این شخصیت، موجوداتی شبیه حشرات بیولومنسنت، پرواز می کنند و نور آبی ساطع می کنند. همچنین رباتی که جاده را روشن می کند در تصویر جدید استارفیلد دیده می شود. این ربات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا احتمالا به دومین ربات متحرک بازی اشاره دارد.

تصویر جدید استارفیلد با متنی توسط تاد هاوارد کارگردان این اثر حک شده است. در متن نوشته شده است: «بعد از رسیدن به استارفیلد، همه دوباره شروع به سؤال کردن می‌کنند. سوالاتی از این قبیل که قرار است چه کاری انجام دهید؟ رسیدن به فضا برای شما چه معنایی دارد؟ “همه آنها پاسخ یکسانی خواهند داد: “من می خواهم ببینم در فضا چه می گذرد.”

استارفیلد استارفیلد

Starfield در روز انتشار به بازی اضافه خواهد شد

Starfield در تاریخ 11 نوامبر بر روی پلتفرم های PC، Xbox S و Xbox X منتشر خواهد شد. رویداد مشترک Xbox و Bethesda در 12 ژوئن برگزار خواهد شد. استارفیلد احتمالا محور اصلی این رویداد خواهد بود. Starfield همچنین ممکن است یکی از آثار Summer Game Fest 2022 باشد. این رویداد در تاریخ 9 ژوئن (19 ژوئن) برگزار می شود.

نظر شما در مورد تصویر جدید Starfield چیست؟ به نظر شما این اثر قابلیت رقابت با آثار فضایی را دارد؟ آیا موفقیت Bethesda در ایجاد طرح ها این بار تکرار خواهد شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt