منو سایت

تصاویر و ویدیوهای حالت جام جهانی FIFA 23 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصاویر و ویدیوهای حالت جام جهانی FIFA 23 فاش شد

EA Sports برنامه های ویژه ای برای جام جهانی 2022 قطر دارد و علاوه بر آپدیت Ultimate Team، جام جهانی به صورت حالت یا حالت مستقل اضافه خواهد شد. تعدادی از بازیکنان موفق شده اند جام جهانی فوتبال 23 به عکس ها و فیلم های او دسترسی داشته و منتشر کرده است. یکی از کاربران یوتیوب به نام NickRTFM ویدیوی کاملی از ویژگی های این حالت جدید منتشر کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

یوتیوبر می گوید که حالت جام جهانی FIFA 23 از طریق بخش Ultimate Team قابل دسترسی است. او با مراجعه به بخش Multiplayer Activities گزینه جام جهانی را پیدا کرد. هنگامی که بازی های سریع آنلاین جام جهانی فیفا را انتخاب کردید، وارد رقابت آنلاین جام جهانی شده اید. به نظر می رسد این قسمت به طور تصادفی برای این شخص باز شده و EA هنوز به این موضوع پاسخی نداده است.

مارول و EA اخیراً قرارداد همکاری برای تبدیل ستاره های فوتبال به ابرقهرمانان مارول را اعلام کردند. این بخش در مورد حالت جام جهانی FIFA 23 است و می توانید اسکرین شات هایی از آن را مشاهده کنید. بخش جام جهانی با حال و هوای مسابقات اصلی ساخته شده است. می توانید تمام گروه ها و تیم های ملی را ببینید. تعدادی از تیم ها هنوز پرچم ندارند و این نشان می دهد که این بخش هنوز در حال انجام است. ایران هم در بین اسامی تیم ها دیده می شود و قابل کنترل است.

جام جهانی فوتبال 23

حالت جام جهانی فیفا 23

او همچنین چالش های ویژه ای را برای مسابقات جام جهانی در نظر گرفته است و با شروع مسابقات رسمی بخش آمار بازیکنان به روز می شود. ورزشگاه های ویژه قطر نیز در بازی قابل مشاهده است و این بخش در حال تکمیل است. مشخص نیست که بازیکنان چگونه توانسته‌اند به این بخش دسترسی داشته باشند، اما امکان تجربه آن به صورت آفلاین وجود ندارد و یکی از حالت‌های ویژه تیم Ultimate در نظر گرفته می‌شود. با انتخاب تیم ملی مورد علاقه خود می توانید تمام مسابقات جام جهانی را انجام دهید. جام جهانی فیفا 23 احتمالاً با بخش حرفه ای ادغام خواهد شد.

این اولین بار نیست که چنین مشکلاتی برای FIFA 23 به وجود می آید، تعدادی از دارندگان ایکس باکس یک ماه قبل از انتشار توانستند این بازی را تجربه کنند و دوباره این اتفاق افتاد. مدیر کل EA Sports به تازگی از عرضه محتوای جام جهانی مردان و زنان خبر داد و رکورد تعداد بازیکنان فیفا 23 نیز شروع خوبی را برای این عنوان رقم زد. نطر شما چی هست؟ آیا برای تجربه حالت جام جهانی FIFA 23 هیجان زده هستید؟

منبع: VGC