منو سایت

تصاویری از بازی MMO مارول فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصاویری از بازی MMO مارول فاش شد

مارول گیمز اخیراً از یک بازی MMO رونمایی کرده است که تمامی ابرقهرمانان دنیای سینما را در آن حضور دارند. آخرین اخبار مربوط به این بازی از لغو بازی جدید مارول خبر می دهد و استودیو تصمیم به لغو بازی Marvel MMO به دلیل نامشخص بودن دوام آن گرفت. رامیرو گالان، طراح ارشد بازی در Pixelkings، عکس هایی از بازی لغو شده را فاش کرد.

به گفته Ramiro Galan در لینکدین، تمرکز بازی MMO مارول ارائه یک فضای جسورانه و رنگارنگ است و هدف آنها بزرگداشت Spider-Man Into the Spiderverse است. در حال حاضر نمی دانیم بازی رها شده مارول در چه مرحله ای از طراحی و توسعه بوده و به نظر می رسد که بازی وارد مرحله تولید شده است.

عکس ها قسمت های مختلف بازی را نشان می دهند. یکی از عکس ها نحوه طراحی یک شخصیت جدید را نشان می دهد و می توانید انتخاب کنید که به کدام دسته و گروه تعلق داشته باشید. به عنوان مثال، شما می توانید عضو انتقام جویان شوید یا به اعضای چهار شگفتی بپیوندید. باندهای دیگری مانند مردان ایکس و SHIELD در تصویر قابل مشاهده هستند. بازیکنان باید شخصیت خود را بر اساس لباس مورد علاقه خود تغییر داده و ویرایش کنند که این بر توانایی شخصیت اصلی تأثیر می گذارد.

بازی Marvel MMO

بازی Marvel MMO انجام نشده است

بازیکنان پس از گذراندن مرحله طراحی شخصیت ها؛ فرصت نشان دادن شخصیت شما روی جلد کتاب مصور فعال شده و می توانند ماجراجویی خود را آغاز کنند. EG7 هفته گذشته رسما لغو بازی Marvel MMO را اعلام کرد و به دلیل ریسک بالا و سرمایه گذاری هنگفت، تیم مدیریت تصمیم گرفت توسعه بازی را رها کرده و پروژه های بلند مدت دیگری را در نظر بگیرد. زمان انتشار بازی مشخص نیست. اما اولین تصاویر از بازی خیلی وقت پیش منتشر شد و احتمالا چند سالی است که بازی در حال توسعه است.

طبق تصویر فاش شده، استودیو در حال آماده شدن برای انتشار بازی در دراز مدت بود. ولی هرگز اتفاق نخواهد افتاد. در کنفرانس سال گذشته، EG7 کار بر روی بازی MMOR مارول را رسما تایید کرد و آن را یک MMORPG معرفی نشده نامید که قرار بود به عنوان یک بازی چند نفره آنلاین در دنیای وسیع مارول اجرا شود. بازی های مختلفی از دنیای فیلم های مارول وجود دارد. علاوه بر Spider-Man 2 و Marvel Wolverine، Marvel’s Midnight Sun‌ نیز قرار است منتشر شود.

Marvel MMO به دنبال رقابت با عنوان آنلاین DC بود که موفقیت بزرگی به دست آورد. مدیران مارول معتقد بودند که بازی می تواند ادامه پیدا کند. اما استودیو به موفقیت او شک داشت. عکس های منتشر شده نشان می دهد که بازی دارای حالت انیمیشن بوده و ممکن است مورد پسند طرفداران قرار نگیرد. اما این بازی کنسل شده و قابل انتشار نیست.

منبع: VGC