منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تست رانندگی نامحدود: تاج خورشیدی تا سال 2023 به تعویق افتاد، آخرین نسل را رد کرد

تست رانندگی نامحدود: تاج خورشیدی تا سال 2023 به تعویق افتاد، آخرین نسل را رد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تست رانندگی نامحدود: تاج خورشیدی تا سال 2023 به تعویق افتاد، آخرین نسل را رد کرد

تست رانندگی نامحدود: تاج خورشیدی تا سال 2023 به تعویق افتاد، آخرین نسل را رد کرد

Nacon اعلام کرد که Test Drive Unlimited: Solar Crown تا سال 2023 به تعویق افتاده و آخرین نسل نسخه‌های بازی کنسل شده است. در یک به‌روزرسانی، Nacon گفت که در تلاش است تا این رکورد درایو تست را با صرف زمان بیشتر برای توسعه آن به بهترین رکورد تاریخ تبدیل کند. Test Drive جدید که در ابتدا در سال 2020 رونمایی شد، در ابتدا قرار بود در سپتامبر امسال عرضه شود.

این استودیو در وبلاگ خود نوشت: در نهایت، برای استفاده حداکثری از فناوری جدیدترین کنسول ها و به حداکثر رساندن کیفیت کلی بازی، Nacon تصمیم گرفته است که Test Drive Unlimited Solar Crown را برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان توسعه ندهد. پست . .

در حالی که هدف اصلی ایجاد یک ماکت 1: 1 هنگ کنگ که در آن اتومبیل های لوکس رقابت می کنند تغییر نکرده است، Nacon اضافه کرد که او می خواهد بر مولفه سبک زندگی بازی تمرکز کند. این موارد بسیاری از جنبه های مالکیت خودرو را پوشش می دهد، از خرید مجموعه ای جدید از چرخ ها تا استفاده از آنها به گونه ای که شهرت شما را در صحنه مسابقه Solar Crown ایجاد کند.

این مسابقه به یک جنگ قبیله ای بین دو کشور مشتاقان ثروتمند، خیابانی و تیزبین خلاصه می شود. هر قبیله می‌خواهد سبک متمایز خود را به شهر تحمیل کند و شما باید کشوری را انتخاب کنید که از رتبه‌های اجتماعی صحنه مسابقه بالا می‌روید. هر گروه همچنین دارای مقر مخصوص به خود برای گردهمایی، جشن گرفتن پیروزی ها و یافتن ماموریت های جدید، و همچنین یک منطقه VIP است که برای مورد اعتماد ترین اعضای هر جناح در نظر گرفته شده است.

چندین نسخه بتای بسته برای Test Drive Unlimited: Solar Crown در حال کار است، اگرچه Nacon هنوز تاریخی برای این آزمایش ها تعیین نکرده است. ناشر همچنین امروز بازی Greedfall 2: The Dying World را اعلام کرد که دنباله ای برای RPG 2019 است که شامل گزینه های مبارزه تاکتیکی جدید می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.