منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر Fallout: London تاریخ انتشار 2023 و نقاط دیدنی سوخته شده را نشان می دهد

تریلر Fallout: London تاریخ انتشار 2023 و نقاط دیدنی سوخته شده را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر Fallout: London تاریخ انتشار 2023 و نقاط دیدنی سوخته شده را نشان می دهد

تریلر Fallout: London تاریخ انتشار 2023 و نقاط دیدنی سوخته شده را نشان می دهد

Fallout: London با اعلام این خبر در تریلر جدیدی که چیزی فراتر از مد و پسا آخرالزمان بریتانیایی آن را نشان می‌دهد، پنجره انتشار خود را تا سال 2023 کاهش داده است. Mod Fallout 4, Fallout: London یک پروژه هواداران جاه طلبانه است که تیم توسعه آن می گوید به شما امکان می دهد فرهنگ های خارج از ایالات متحده را کشف کنید و ببینید که جنگ منابع چگونه بر بریتانیا و جامعه طبقاتی آن تأثیر گذاشته است.

این پروژه همچنین دارای صداپیشگان معروفی در قالب کالین بیکر و سیلوستر مک کوی است که به ترتیب در سریال علمی تخیلی طولانی Doctor Who نقش پزشکان ششم و هفتم را بازی کردند. هر دو بازیگر این نقش ها را در ماجراهای صوتی متعددی از Doctor Who که توسط Big Finish تهیه شده است تکرار کرده اند و در طول سال ها تجربه زیادی در صداپیشگی به آنها داده است.

Fallout: London 50 سال قبل از وقایع Fallout 4 اتفاق می افتد و هدف آن ایجاد یک تجربه تاریک تر است که بر استفاده از سلاح های خونسرد به جای سلاح گرم تأکید دارد. می‌توانید اطلاعات بیشتری از آنچه Fallout: London ارائه می‌دهد را در ویدیوی زیر مشاهده کنید که مکان‌های دیدنی بریتانیا مانند بیگ بن و برج لندن را نشان می‌دهد.

تاد هاوارد از Bethesda اخیراً تأیید کرده است که استودیو قصد دارد پس از اتمام The Elder Scrolls VI روی Fallout 5 کار کند، که پس از ورود Starfield در سال 2023 روی آن کار خواهد شد. طرفداران Fallout می توانند تا آن زمان Fallout 76 را با افزونه زیر امتحان کنند. این بازی، The Pitt، در ماه سپتامبر عرضه شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.