منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر راه اندازی موبایل Apex Legends حالت های جدید، یک افسانه جدید و موارد دیگر را نشان می دهد

تریلر راه اندازی موبایل Apex Legends حالت های جدید، یک افسانه جدید و موارد دیگر را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر راه اندازی موبایل Apex Legends حالت های جدید، یک افسانه جدید و موارد دیگر را نشان می دهد

در هفته‌هایی که Respawn اعلام کرد که Apex Legends Mobile در این ماه عرضه می‌شود (و یک تریلر هیجان‌انگیز برای عرضه منتشر کرد)، بازیکنان با نفس‌های حبس منتظر بودند تا ببینند Apex Mobile چه چیز دیگری برای عرضه دارد. آرزوهای آنها با انتشار تریلر بازی امروز برای Apex Legends Mobile، که پر از محتوای منحصر به فرد است که از هر فصل جدید Apex انتظار می رود برآورده شد – اما چند پیچ ​​و خم وجود دارد. به خواندن ادامه دهید تا نگاه دقیق‌تری به آنچه از فصل 1 Apex Legends Mobile داشته باشید، بیندازید.

حالت های جدید بازی

در حرکتی که مطمئناً باعث حسادت بازیکنان کنسول و رایانه خواهد شد، Apex Legends Mobile با چهار حالت بازی راه اندازی خواهد شد:

در حال پخش: Apex Legends Mobile: تریلر برای شروع بازی

  • بتل رویال کلاسیک
  • 3v3 که در اصل نسخه موبایل Arenas است
  • نبرد سریع، نسخه سریعتر بتل رویال
  • مسابقه تیمی مرگ

بازیکنان Apex از روز اول برای اضافه شدن حالت Team Death به بازی دعا می کنند و به زودی آرزوی خود را برآورده می کنند – اگرچه مشخص نیست که چه زمانی (یا اگر) Team Deathmatch و Quick Battle به نسخه PC / کنسول Apex برسند. .

تیم کوچکتر

علیرغم تریلر افتتاحیه فصل که شامل افسانه هایی مانند کریپتو، لوبا و واتسون می شود، تریلر بازی تنها تایید می کند که Mirage، Wraith، Pathfinder، Gibraltar، Octane، Bloodhound، Lifeline، Caustic، Bangalore و یک افسانه جدید در زمان عرضه قابل پخش خواهند بود. کاراکترهای بیشتری برای اضافه کردن بعدا

Fade، اولین افسانه Apex Legends Mobile.
Fade، اولین افسانه Apex Legends Mobile.

یک افسانه جدید

یکی از شگفت انگیزترین موارد اضافه شده به Apex Mobile Fade است، یک افسانه منحصر به فرد برای دستگاه های تلفن همراه. توانایی های او اخیراً در subreddit / r / ApexMobile منقضی شده است و اگرچه هنوز تأیید نشده است، به نظر می رسد با آنچه در تریلر می بینیم مطابقت دارد. به نظر می رسد که Fade می تواند دیگران را به فضای خالی منتقل کند و می تواند زمان را چند ثانیه به عقب برگرداند و آن را به موقعیت قبلی خود بازگرداند. Fade همچنین دارای یک منفعل است که آن را به طرز باورنکردنی چابک می کند، یک افزوده خوشایند برای بازی که قبلاً به دلیل مکانیک حرکتی فوق العاده اش شناخته شده است.

جوایز پیش ثبت نام

در حالی که Apex Mobile به طور رسمی در 17 می راه اندازی می شود، برخی از بازیکنان بسته به محل زندگی خود ممکن است زودتر از سایرین به بازی دسترسی پیدا کنند. Respawn اخیراً نقشه‌ای را در توییتر منتشر کرده است که زمان عرضه Apex Legends Mobile را برای دانلود در بازارهای منطقه‌ای مختلف نشان می‌دهد.

بازیکنان هنوز زمان دارند تا از قبل ثبت نام کنند، که پس از شروع بازی به آنها لوازم آرایشی Apex Legends Mobile را اهدا می کند. جوایز شامل نشان، قاب بنر، ژست بنر، چرم حماسی R-99 و چرم Molten Earth Bloodhound است. بسته به تعداد بازیکنانی که تا زمان راه‌اندازی Apex Legends Mobile پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توان سایر جوایز را نیز باز کرد.

مهلت پیش‌ثبت‌نام به سرعت نزدیک می‌شود، بنابراین سپر EVO (و محافظ صفحه‌نمایش) خود را بردارید، گروه خود را جمع کنید و آماده شوید تا در 17 می، به Apex Legends Mobile بروید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.