منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر جدید Palworld موجودات بیشتری به سبک پوکمون را با سلاح نشان می دهد

تریلر جدید Palworld موجودات بیشتری به سبک پوکمون را با سلاح نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر جدید Palworld موجودات بیشتری به سبک پوکمون را با سلاح نشان می دهد

تریلر جدید Palworld موجودات بیشتری به سبک پوکمون را با سلاح نشان می دهد

تریلر جدیدی از Palworld، یک بازی چندنفره و جهان باز بقا که دارای موجودات بامزه (و مفید) به نام دوستان است، در جریان Future Games Show نمایش داده شد. تاریخ انتشار برنامه ریزی شده کمی اواخر امسال در سال 2022 است.

Palworld که توسط Pocket Pair توسعه یافته است مانند نسخه ای از Pokemon Valheim است (ترکیب شده با برخی ارتعاشات Stardew Valley). بدیهی است که می توانید از دوستان خود در حمل و نقل، کشاورزی و تولید کمک بگیرید. و از تصاویر تیزر به نظر می رسد که می توانید هر آنچه را که می خواهید بسازید: خانه یا همانطور که در صفحه بازی Steam می گوید، هرم یا سفینه فضایی.

در تریلر جدید می توانید دوستانی به سبک Wooloo را ببینید که مسلسل در دست دارند و به چیزی که من فقط می توانم حدس بزنم شلیک می کنند، آیا آنها دشمنان شما هستند؟ همچنین یک صحنه دراماتیک وجود دارد که در آن این دشمنان آشکار می توانند شما را در سناریویی ناشناخته در معرض دید قرار دهند. به‌طور چشمگیری، می‌توانید از یک توپ به دوستی که ظاهری پنگوئن دارد نیز شلیک کنید.

اگر به باغبانی علاقه دارید، دوستانتان می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. و اگر تولید انبوه انجام می دهید، واضح است که می توانید دوستان زیادی را برای مونتاژ اقلام در یک کارخانه استخدام کنید؟ تحقیقات سیاه چال نیز وجود دارد، کاری که می توانید با دوستان خود انجام دهید زیرا بازی از چند نفره پشتیبانی می کند.

تاریخ انتشار قطعی هنوز مشخص نیست، اما Palworld باید در سال 2022 برای رایانه های شخصی عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.