منو سایت

تریلر جدید میراث هاگوارتز ماه آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر جدید میراث هاگوارتز ماه آینده منتشر خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یکی از افراد داخلی با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که تریلر جدید هاگوارتز Legacy در ماه مارس منتشر خواهد شد.

فوریه برای بسیاری از بازیکنان زمان هیجان انگیزی بود. ماه آینده، آنها می توانند بازیکنان بیشتری را به رایانه ها یا کنسول ها جذب کنند. بازی هایی مانند Gran Turismo 7، Shadow Warrior 3، Tiny Tina’s Wonderlands، Ghostwire: Tokyo و GTA V (نسخه نسل نهم) در این ماه در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، اطلاعات مختلفی از بازی های مورد انتظار در قالب رویدادها و رسانه های مختلف منتشر خواهد شد. میراث هاگوارتز یکی از آثاری است که احتمالا ماه آینده معرفی خواهد شد. این احتمال بر اساس یک توییت از یک خودی است که اعلام کرده بود تریلر جدید میراث هاگوارتز در ماه مارس منتشر خواهد شد.

این توییت مطابق با توییت های سایر افراد داخلی است. تام هندرسون، افشاگر سری های Battlefront و Call of Duty، ابتدا در پستی در توییتر اعلام کرد که پلی استیشن برای ماه مارس برنامه های ویژه ای دارد. این گفته تام هندرسون به نوبه خود خبر مهمی است که توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است.

پس از توییت تام هندرسون، یکی دیگر از منابع داخلی به نام اغلبال_نیک گفت که سونی قصد دارد در ماه مارس رویدادی برگزار کند. سرانجام، مردی به نام accountngt توییت دیگری منتشر کرد که فقط یک عصای جادویی را نشان می داد. این انتشار داخلی احتمالا به این معنی است که اطلاعات جدیدی در مورد میراث هاگوارتز در رویداد ذکر شده منتشر خواهد شد. اکنون accountngt در توییت جدید خود اعلام کرده است که بدون شک می توانیم تریلر جدیدی از Hogwarts Legacy را در ماه مارس ببینیم.

تریلر جدید میراث هاگوارتز

بازی میراث هاگوارتز شامل تمام بخش های دنیای جادو است

اطلاعات منتشر شده توسط خودی ها هرگز قابل اعتماد نیست و ممکن است محقق نشود. با این حال، accountngt تجربه خوبی در انتشار اطلاعات آثار مختلف دارد. مهم ترین افشاگری درونی مرد، انتشار ویدئویی از جنگ ستارگان کسوف یک هفته قبل از عرضه رسمی آن در The Game Awards بود.

ماه گذشته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه هاگوارتز Legacy امسال منتشر نخواهد شد. با این حال، وب سایت رسمی دنیای جادوگری اعلام کرد که این اثر امسال به همراه سایر پروژه های مرتبط با هری پاتر از جمله Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore و مستند Fantastic Beasts: A Natural History در دسترس خواهد بود.

در رابطه با تاریخ انتشار بازی Hogwarts Legacy، accountngt اعلام کرد که این اتفاق در ماه سپتامبر خواهد افتاد. علاوه بر این هاگوارتز Art and Heritage Creation همزمان منتشر خواهد شد. از آنجایی که معمولاً کتاب‌های هنری همراه با بازی ارائه می‌شوند، Hogwarts Legacy احتمالا در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد امکان نمایش تریلر جدید میراث هاگوارتز در ماه آینده چیست؟ آیا می خواهید کمی وقت بگذارید تا درباره این اقتباس از دنیای جادو بیشتر بدانید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer