منو سایت

تریلر جدید فیلم Gotham Knights امروز منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر جدید فیلم Gotham Knights امروز منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی Warner Bros. قصد دارد امروز تریلر جدیدی از Gotham Knights منتشر کند. تصویر منتشر شده از این تریلر نشان می دهد که تمرکز بر روی شخصیت های Nightingale و Little Red Riding Hood خواهد بود.

شوالیه های گاتهام یکی از موردانتظارترین آثار امسال است که بسیاری از علاقه مندان به آثار ابرقهرمانی منتظر انتشار آن هستند. شوالیه های گاتهام، WB Games Montreal و Warner Bros. آنها به عنوان ناشر آن سعی می کنند با پخش و انتشار اطلاعات، بازیکنان را بهتر با محصول جدید خود آشنا کنند. حال در قالب انتشار توییتی جدید در وبسایت رسمی بازی مذکور مشخص شده است که تریلر جدید بازی Gotham Knights ساعت 17:30 امروز منتشر خواهد شد. با توجه به تصویر منتشر شده در توییت، انتظار می رود تمرکز اصلی تریلر جدید Gotham Knights بر روی شخصیت های Night Wing و Red Hood باشد.

در Gotham Knights می توانید چهار ابرقهرمان DC، Knight Wing، Robin، Red Hood و Batgirl را بازی کنید. دوره ای را به تصویر می کشد که پس از مرگ بتمن، گاتهام صحنه قدرت جنایتکاران شد. در این شرایط، دیگر ابرقهرمانان باید برای بازگرداندن عدالت و نظم در گاتهام تلاش کنند. در حین بررسی علت مرگ بتمن، شخصیت های شوالیه گاتهام با گروهی به نام دادگاه جغدها مواجه می شوند. این گروه مخفی با قدمتی به قدمت گاتهام مسئول بسیاری از اتفاقات این شهر هستند. Court of Owls گروهی از قاتلان به نام Talons دارد که تهدید بزرگی برای بازیکنان هستند.

زمانی که بازی Gotham Knights به صورت رسمی رونمایی شد، به طور رسمی تایید شد که امکان تجربه آن به صورت تک نفره یا تعاونی دو نفره وجود دارد. با این حال، با استناد به صفحه فروشگاه پلی استیشن Gotham Knights که به تازگی به روز شده است، اعلام شد که ممکن است یک حالت Co-op برای چهار بازیکن وجود داشته باشد. پس از شایعات مربوط به برادران وارنر. اتهامات موجود در شوالیه گاتهام را رد کرد.

شوالیه های گاتهام شوالیه های گاتهام

داستان شوالیه های گاتهام هیچ ربطی به سری Batman: Arkham ندارد

یکی از ویژگی های جالب شوالیه های گاتهام حضور پاتریک ریدینگ به عنوان کارگردان در گروه تولید این اثر است. او پیش از این برخی از آثار مجموعه Splinter Cell از جمله Conviction و Blacklist را کارگردانی کرده است. شوالیه گاتهام در ابتدا قرار بود سال گذشته اکران شود. اما برادران وارنر انتشار Gotham Knights را به تعویق انداخت تا “زمان بیشتری را به ارائه بهترین تجربه ممکن برای بازیکنان اختصاص دهد.”

برادران وارنر قبلاً تأیید کرده است که طرفداران می توانند بازی Gotham Knights را در 25 اکتبر (3 نوامبر) روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس امتحان کنند. دوستت دارم.

علاوه بر شوالیه های گاتهام، یک اثر دیگر مبتنی بر دی سی نیز در آینده منتشر خواهد شد. استودیوی Rocksteady که قبلا تهیه کنندگی Batman: Arkham را بر عهده داشت، بر روی Suicide Squad کار می کند. این اثر که با نام «تبدیل کننده سبک تیراندازی ماجراجویی اکشن» شناخته می‌شود، در کلان شهر جهان باز ساخته می‌شود.

در این بازی اعضای Suicide Squad یعنی هارلی کوی، کاپیتان بومرنگ، کوسه کینگ و دادشات باید با تهاجم فضایی Breiniak روبرو شوند و اعضای گروه Justice League تحت کنترل خود را نابود کنند. Suicide Squad در بهار سال 2023 برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس اس، ایکس باکس ایکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد انتشار تریلر جدید Gotham Knights چیست؟ این شغل یکی از بازی هایی است که انتظار دارید؟ آیا فکر می کنید این اثر بتواند موفقیت های سری Batman Arkham را تکرار کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle